2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام بچه هابرای منم توروخدا دعاکنین هیچی برای خودم نمیخوام فقط دخترنابینام شفاپیداکنه ودستای بی حس وپردرد شوهرم خوب بشه توروقرآن خیلی دعاکنین براشون گریههههههه
یه پنج هزار تومنی گذاشتم زیر فرش که یادم بره بعده ها پیداش کنم خوشحال شم.اما الان 3 ماهه از فکرش بیرون نمیام چکارکنم😂😂😆😆😆😆
2728
پنج تا صلوات فرستادم ایشالا خیلی زود شفا پیدا کنید شماهم منو دعا کن خیلی زود نی نی دار شم...
خدایا چرا هدیه‌ای که بعداز ۹سال انتظار بهم دادی رو پس گرفتی؟خدایا یعنی منو لایق ندونستی؟خدایااا خستم،خیلی خستم..به منم نظری کن😔💔💔
نادی جون پنج تا صلواتم واسه شفا پیداکردن دخترتون فرستادم ایشالا به حق این روز عزیز امام حسین کمکشون کنه و زودی شفا پیدا کنن..
خدایا چرا هدیه‌ای که بعداز ۹سال انتظار بهم دادی رو پس گرفتی؟خدایا یعنی منو لایق ندونستی؟خدایااا خستم،خیلی خستم..به منم نظری کن😔💔💔
مهی جان نادی عزیز دلسای مهربون همتونو دعا میکنم امیدوارم خدا به حق این قطره قطره بارونها ت این روز عزیز حاجت دل همه رو بده وگره از کار همه باز کنه.خاهش میکنم منم دعا کنید .دلم گرفته خیلی وقته منتظر دومین فرزندم
2738