2733
2734
من غربالگری رفتم.همه چی خوب بوده اما باز نگرانم چون از موبایل و مواد شوینده و وایتکس زیاد استفاده کردم لطفأ بگید تجربه هاتون رو

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

هیچی نمیشه منم حسابی از وایتکس استفاده کردم بچم سالم دنیا اومد ولی دیگه اینکارو نکن
میان ارزوی تو و معجزه خداوند دیواری است به نام اعتماد...پس اگر دوست داری به آرزویت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن هیچ کودکی نگران وعده بعدی غذایش نیست زیرا به مهربانی مادرش ایمان دارد.ای کاش ایمانی از جنس کودکانه داشته باشیم...
2731
عزیزم این فکرارو دور کن.دوران بارداری آدم حساس میشه و همش فکر میکنه نی نیش مشکل داره.نی نی جاش محفوظه و با این کارا طوریش نمیشه گلم. ازین به بعد بیشتر مواظب باش ولی فکرتو درگیر این چیزا نکن. اونی که بهت این هدیه رو داده هرچی هم صلاحشه واسش پیش میارن.پس دست ما نیست. از الان استراحت بکن و غذاهای مقوی بخور و به چیزای خوب فکر کن‌
2738
همه اینایی که گفتی اکثرا استفاده میکنن البته کار اشتباهیه نگران نباش با یه سونوی ساده میفهمن خدای نکرده مشکل داشته باشه شما که غربالگری هم رفتی این حسی که داری طبیعیه توکل کن به خدا انشاالله سلامت به دنیا میاد
بهترین حس من تو زندگیم کنار تو و پسرم بودنه
من هم کلی حرص و جوش خوردم شوهرم هم اذیتم کرده آخه دیروز بچه خاهرشوهرم بدنیا اومده قلبش دوتا سوراخ کوچیک داره اون بیشتر از من مراقب بود الان بدجور نگرانم بچها
نگرانیت طبیعیه منم توی بارداریم انگار اصل رو بر ناقص بودن بچم گذاشته بودم همسرم همش دعوام میکرد میگفت این افکارت همش ناشکریه همونی که نی نی روبهت داده خودش حفظش میکنه ٬ بیشتر مراقب خودت باش ولی اینه همش الکیه هر چی خدا بخاد
2706