2737
2739
الان یه خانومی تاپیک زده بود که یه خانومی تو اصفهان کیسه آبش پاره شد و گفت آمپول فشار بزنین و دکترا نزدن ونینیش متاسفانه مرد...حالا دو تاسوال دارم اول اینکه موقع زدن آمپول فشار دقیقا کیه کیسه آب پاره شد یا قبلش؟دوم این که تو زایمان طبیعی ماما نقش مهمتری داره یا دکتر بیمارستانی که من دارم میرم دکتر فک نکنم بیاد همه کار با ماماست
ایرانمون پر میشه از امید هر کوچه ای پر میشه از آواز...قفس یه روزی میشکنه آخر پرنده توی خونشه پرواز✌
من وقتی رفتم بیمارستان شش سانت دهانه رحم باز شده بود وقتی بستریمم کردن سرم فشار زدن بعد یه ساعت کیسه ابمو پاره کردن و یک ساعت بعدش زایمان کردم دکتر منم نیومد فقط ماما بودن
عشق یعنی ترس از دست دادن تو
سلام عزیزم در صورتیکه کیسه اب پاره بشه و دردت شروع نشه اونوقت امپول فشار میزننّّّّّّّ.اگرم خودت دردت شروع بشه میری بیمارستان ب موقعش خودشون کیسه ابو پاره میکنن و اصلا نیازی ب امپول فشار نیس

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
پس چرا بعضی ها کیسه آبشون پاره میشه نمیذارن آپول فشار بهشون بزنن...یه خانومی تو همون تاپیک میگفت کیسه آبم پاره شد میخواستن آمپول فشار بزنن نذاشتم فک کنم آخرشم سز شد
ایرانمون پر میشه از امید هر کوچه ای پر میشه از آواز...قفس یه روزی میشکنه آخر پرنده توی خونشه پرواز✌
2738