2737
2734
شاهزاده روم
ب هرچه غیرازخداامیدداشته باشی خداتوراازهمان چیزناامیدخواهدکرد😳😳😳😳وقتی میگویم برایم دعاکن یعنی کم اورده ام یعنی دیگرازدست خودم برای خودم کاری برنمیاید😞😞😞😞خدایامنتظرمعجزه ام یادت نره فقط تورودارم😢😢😢😢😢😢😢😢😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام من بگم؟
دود این شهر مرا از نفس انداخته است* به هوای کرببلا محتاجم /(یا امام حسین میشه منم دعوت کنید توی اربعین با پای پیاده زائرتون باشم؟؟)(دوستای گلم میشه برای برآورده شدن آرزوم یه صلوات بفرستید؟ممنونم)
شاهزاده روم داستان زندگی مادر امام زمان عج هست خییییییییییییییلی جالبه شاهزاده روم داستان عاشقی و دلدادگی پرنسسی مسیحی و پاکدامن به نام ملیکا را روایت می‌کند که از تبار پدر از نوادگان یشوعا وصی حضرت عیسی و از تبار مادر نواده قیصر روم است. سرنوشت این بانوی پاکدامن به گونه‌ای رقم می‌خورد که وی نهایتاً به بلاد اسلامی عزیمت می‌کند... این پرنسس مسیحی نهایتاً پس از آنکه به همسری امام یازدهم شیعیان در می‌آید، مادر منجی بشریت می‌گردد...
دود این شهر مرا از نفس انداخته است* به هوای کرببلا محتاجم /(یا امام حسین میشه منم دعوت کنید توی اربعین با پای پیاده زائرتون باشم؟؟)(دوستای گلم میشه برای برآورده شدن آرزوم یه صلوات بفرستید؟ممنونم)
داستان ازدواج امام یازدهم رو میدونید؟ این شاهزاده رومی قرار بوده با یه کسی از همون بلاد خودشون ازدواج بکنه اما هربار توی جشن ازدواجشون زلزله میاد و مانع ازدواج میشه و این ماجرا 3بار تکرار میشه تا اینکه بعد از جریانات بسیاااار ایشون مسلمان میشن وبا امام حسن عسگری ازدواج میکنن و مادر امام زمان عج میشن
2738
کل داستانش جالبه البته اینی که گفتم رو من تو یه کتاب زندگی نامشون خوندم
اصلا واسه خودش زیباترین رمان عاشقانست
ما بچه هامون رو بردیم برای دیدن شاهزاده روم. همشون کلافه و خسته شدن. اصلا جذب نشدن
بزرگترین مصیبت برای یک انسان آن است که نه سواد کافی برای حرف زدن داشته باشد نه شعور لازم برای خاموش ماندن