2726
سلام. من الان هفته ۶ بارداری هستم. فقط اسید فولیک میخوردم. دیروز رفتم دکتر.علاوه بر اسید فولیک مولتی ویتامین هم نوشت برام. Pregnacare توش هم اسید فولیک داره هم انواع ویتامین ها هم آهن. منم ترسیدم نخوردم. یادم نیست سر بارداری اولم از ماه سوم این رو داد یا از ماه اول. ولی چون توش آهن داشت ترسیدم. شما هم مولتی ویتامین میخورید؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نظرت دکترت حتما این بوده .ولی اسید فولیک از سه ماه قبل بارداری تا آخر مصرف میشه .اهن از پایان ماه سوم.مولتی هم بنا به نظر دکتر تجویز میشه .ولی بنظر من با پزشکت مشورت کن
خدایا فقط به امید تو. 
2728
بله فولیک اسید رو از سه ماه قبل شروع کرده بودم. تا ماه سوم هم ادامه داره. یادمه سر بارداری اول ماه سوم که اسید فولیک رو قطع کرد بعدش فیفول تجویز کرد. یعنی از ماه سوم به بعد آهن خوردم. ولی مولتی ویتامین رو یادم نیست. دفعه پیش از ماه سوم تجویز کرد یا ماه اول. الان این دفعه از همین ماه مولتی رو تجویز کرده. خود دکتر داده. سرخورد نمیخورم.
منم هفته 6 هستم! هنوز دکتر نرفتم. میخوام تا سونو 8 هفته نرم. فولیک چند میل میخوری شما؟
گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشود🍃 گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود🍃 گاهی گدای گدایانی و بخت با تو یار نیست🍃 گاهی تمام شهر گدای تو میشود🍃
آره! چقدر نزدیکیم به هم شما علامتات ون ظاهر شده؟
گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشود🍃 گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود🍃 گاهی گدای گدایانی و بخت با تو یار نیست🍃 گاهی تمام شهر گدای تو میشود🍃
مبارک باشه. انشاله به سلامتی به دنیا بیاد و بارداری راحتی داشته باشی. من سر بارداری قبلی هم خیلی حالت تهوع و ... نداشتم. ولی علامت بارداریم اینطوری بود که خیلی زود خسته میشدم. خوابم میاومد. حالت تهوع شدید ندارم ولی میلی به غذا هم ندارم. یعنی غذا میخورم دلپیچه میگیرم یکم.
2706