2733
2734
عنوان

علائم سقط فراموش شده

14652 بازدید | 14 پست
سلام دوستان عزیز. من هفته 11 بارداری هستم و هفته های 6 و 8 رفتم سونو و هر دوبار ضربان قلب جنین و بقیه موارد خوب بود میخوام بدونم اگه جنین بمیره، بجز لک بینی آیا علائم مشخص دیگه ای داره؟ آیا تهوع بطور ناگهانی قطع میشه؟ علائم دیگه داره؟ کسی تجربه ای داره؟ ممنون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فقط دوسه روز آخر سینه هام شل شده بود فک میکردم بدنم به هورمون عادت کرده تا اینکه روز سقط از صبح درد زایمان خفیف داشتم تا شب که دردها شدیدتر شدن و ...
پروردگارا تو را تا پایان عمرم سپاس گذارم.به امید اینکه نی نی م دوباره برگرده تو دلم.
2731
نازی جون اصلا به خودا استرس وارد نکن منم هفته ی 8 رفتم سونو که خدا رو شکر نی نی ام هیچ مشکلی نداشت بعد تا هفته 12 که دوباره برم واسه سونو غربالگری یه کم استرس داشتم که نکنه این مدت مشکلی واسه اش پیش اومده باشه اما به خدا توکل کردم و خدا رو صد هزار مرتبه شکر مشکلیم نبود اگر سابقه سقط نداری و مشکل خاصیم نبوده بد به دلت راه نده خدایی که خودش این نی نیای بی گناهو بهمون بخشیده خودشم انشالله نگه دارشونه
2738

سونوهیستروگرافی و هیستروگرافی یا عکس رنگی رحم یا (HSG) با بی حسی یا بیهوشی ، بدون درد و بدون خونریزی ، با کتتر  مخصوص
در کرج طالقانی ، میانجاده ،  فردیس و  تهران صادقیه .

سونوهیسترو گرافی   توسط متخصص خانم

اکوکاردیوگرافی قلب جنین توسط فوق تخصص قلب و متخصص رادیولوژی فارغ التحصیل امریکا .

آمنیوسنتز

غربالگری اول و دوم

انجام پاپ اسمیر همراه عکس رنگی رحم

09192955748

09123596164  خانم گودرزی کارشناس رادیولوژی مشاوره تخصصی و انجام  هیستروگرافی . داکتوگرافی . هیستروسونوگرافی .

مشاوره تلفنی ، پیامکی و تلگرام

@akserahembidard

http://iumsradiology88.blogfa.com

عکس رنگی رحم

سلام دوستان 

ميخواستم بدونم كسي تو شرايط منم بوده 

٣ ماهه پيش سقط داشتم ولي اين ماه فهميدم كه دوباره ٨ هفته باردارم . سر سقط قبليم خيلي ناراحتي از دسته شوهرم كشيدم سر اين يكي هم باز شروع كرده امروز دعواي بدي داشتم الان چند ساعته كمر درد و احساس ترشح دارم ميخواستم بدونم عصبانيت و ناراحتي باعث سقط ميشه !؟

2706