2726
عنوان

هرکی تجربه بارداری داشته بیاد کمک

27 بازدید | 41 پست
من هفته 12 بارداری هستم و دوست دارم بدونم که چکار کنم که حاملگیم بی خطر سپری بشه دوست دارم از تجربیاتتون بهم بگید
خدایا به خاطر همه الطافت شکر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام.زیادپیاده روی کن مخصوصابعدشام.جاهای شلوغ وپرسروصداوپردودمثلا بازارومرکزشهرومهمونیای شلوغ نرو.اروم راه بروچون توبارداری احتمال زمین خوردن زیاده.اگه میتونی شبازودبخواب که صبح زودبیداربشی وصبح زودصبحونه بخورنه11،12.شکمتواصلانخارون چون خط میفته.شکمتوچرب کن.هم الان هم بعدزایمان1گوشت درباشه اون یکی دروازه چون روخودت وبچت حرص وجوش تاثیربدمیذاره.من بچم50روزشه
فقط به خودت برس چیزای مقوی بخور آهنگ های خوب گوش بده.زیاد استرس نداشته باش لذت ببر چون خ دوران خوبیه.اگه مشکلی نداری برو بیرون پیاده روی.من وه تا4روز قبل زایمانم رانندگی میکردم البنه اون4روزهم اعتبارگواهینامم تمومم شده بود.
اینم بگم من3ماه لکه بینی داشتم تحت مراقبت بودم بدش که خوب شدم دیگه زدم بیرون.البته من رانندگی رو توصیه نمیکنم چون خطرناکه.ولی من نمیتونستم جلو خودم بگیرم چون خ علاقه دارم
من از سه ماهگی شکمم رو روغن زیتون و از 6 ماهگی روغن شترمرغ میمالیدم. به هیچ عنوان ترک نخورد. الانم که زایمان کردم، شکمم برگشته مثل روز اول شده. هرکس شکمم رو میبینه باور نمیکنه یه شکم زائیدم. چون مثل قبل از بارداریم صاف و یکدسته
2706