2733
2734
خودتون و یا کسی بوده که از تک فرزندی ناراضی باشه و بعد چندسال پشیمون کرده باشه؟
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1075588 باکدوم آهنگها بیشتر خاطره دارید؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
من یه دختر چهار ساله دارم تک فرزندی تنها تصمیم زندگی ام که صد در صد بهش یقین دارم هیچ اتفاقی ام نمیتونه پشیمون ام کنه از اطرفیان هر کدوم تک فرزندان بسیار راضی ان
خدایا شکرتتتتتتتت
2738
عزیزم عوامل زیادی هست که کسی بخواد بچه بیاره و یا نیاره ولی اون چیزی که من تو نرم خانواده های ایرانی دیدم اینکه دوست دارن 2 تارو داشته باشن ولی خواهرانه نصیحتت کنم اگر تو زندگیت مشکل مالی داری یا با همسرت مشکل داری همون یکی بسه بچه های الان مثل بچه های قدیم نیستن سرشون تو لاک خودشون باشه زیاد میفهمن همین باعث میشه ادمای شادی نشن و تحت تاثیر زندگی شما هم اینده اشون امید وار کننده نباشه
خانواده من به تک فرزندی هنوزم اعتقاد دارن ولی من خودم خیلی دلم داداش یا خواهر می خواست تا اینکه خواهرم اتفاقی به دنیا اومد.الان مامانم میگه بعد رفتن تو اگه خواهرت نبود دق می کردم.
علیرضا,انگور یاقوتی مامان(غوره سابق) 25شهریور ماه 92 همزمان با تولد امام رضا به زندگی یکنواخت من پا گذاشت و با دست و پاهای کوچکش تحرک و عشق دوباره به زندگی من آورد.

2706