2726
نی نی یار عزیز و تمام مدیران سایت خیلی جالبه ک این سایت هم مث کشور داری شماهاست چرا؟ چون دقیقأ تو کشور اسلامی ک حرف بد و فحش و غیبت و بدگویی مورد نهی قرار میگیره و دم از آگاهی زده میشه همه چیز برعکسه تو سایت درباره ی آگاهی و سوال جنسی تاپیک زده میشه سریع تاپیک رو تعطیل میکنید تا چند نفر آگاه نشن اما ی تاپیک ک پر از فحش و غیبت و خیانت باشه باز میمونه طرف آگاه بشه بده اما طرف ب زندگیش بدبین و شکاک بشه خوبه؟ تو ایران نباید ب بچها از مسایل جنسی گفته بشه چرا بی تربیت میشن؟؟ واقعأ ک بعضی از خانوما با فوضولی میان تو تاپیکا و خودشون رو مومن و با حیا میدونن خانوم با حیا اگه دوس نداری نیا تو تاپیک دیکه چرا ب بقیه توهین میکنی؟ مثلأ حیا داری؟ حیا داشتن ب نادونی نیست. اگه آگاهی درباره مسایل جنسی بی حیایی متأسفم برای توی باحیا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
منم موافقم که درموردمسائل جنسی کاربراخیلی زود درمورداون سوال موضع میگیرن وانگ مردبودن میزنن به طرف،کلاجواینجااینطوریه دیگه بهتره اینجورسوالااینجامطرح نشه
اذان صبح های حیات بخش .... باید وصیت نامه ی 💕 حاج قاسم 💕 را چندین بار خواند ، قبل از اینکه بزرگترین فرمانده نظامی جهان را از دست داده باشیم ، عارفی وارسته و سیاستمداری بصیر و ذوب در انقلاب را از دست داده ایم و اکنون ماییم و راه او و آنچه که او نوشته بود : خامنه ای عزیز را عزیز جان خود بدانید ، حرمتش را حرمت مقدسات بدانید .
متاسفانه یکی از بزرگترین مشکلات این سایت اینه هر کی تایپک جنسی میزنه اول به تاریخ عضویت توجه میشه علت هم مشخصه چون این سایت پر شده از بچه دبیرستانی ها جدی میگم
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
طرف با خوندن تاپیکای خیانت ب زندگی و شوهرش شکاک میشه.هزار بار گزارش بزنن توجه نمیکنن. همه هم متخصص و روانشناس هستن اما ی تاپیک درباره آگاهی و مسایل جنسی بهت انگ بی حیا بودن میزنن خانومای مثلأ باحیا کاش ی امکانی داشت ک طرفو از تاپیک شوت میکردی بیرون طرف دوس نداره نیاد تو تاپیک فوضولی نکنه تو تاپیک باحیاها برن دور هم جمع بشن
عصبانی نباش جودی عزیز اروم باش
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
نوشین جان آگاهی از مسایل جنسی اصلأ ربطی ب سن و سال و جنسیت نداره حرف من اینه ک چ اشکال داره همه آگاه باشن؟ سوال بدی نپرسیدم من نی نی یار عزیز اینجا سایت پرسش و پاسخ و آگاهی بدون مدیرسایت عزیز هدف تشکیل سایت چی بوده
چی شده به منم بگید
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
2706