2737
2734
تازه زایمان کردم و افسردگی گرفتم از فکر اینکه دیگه هیچوقت با شوهرم نمیتونم وقت بگذرونم بیاین بگین واقعا اینطوری میشه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
البته بستگی به نوع روابطت با همسرت داره ما دوران دوستی. طولانی داشتیم.دو تفره های زیاد.سفرهای ماجراجویانه و ...که خب الان با بچه واقعا اونطوری نیست اما مثلا بعضیا تفریحلتشون بیشتر در قالب دورهمی خانوادگی و ...بوده.سنتی ازدواج میکنن و زود بچه دار میشن خب برای اونا شاید اونقدری تفاوت نکنه
ما خیلی رابطه عاشقانه و دوستانه عالی داشتیم همش میگفتم که ما بچه دار بشیم تازه پیوند های عاطفی مون هم محکمتر میشه دیگه چه شود!!! ولی خوب بعد از بچه دار شدن از هم فاصله گرفتیم! شدیم دو تا خواهر و برادر، ولی خدا رو شکر بعد از دوسال کم کم دارم یم بهتر میشیم
2738
نه عزیزم زمان بگذره خوب میشه.ما الان که سه تایی باهم وقت میگذرونیم عالیه هرچی بچه بزرگتر شه شرایط بهتر میشه
وقتی بهم فشار عصبی وارد میشه کمرم درد میگیره شکمم قل قل میکنه(جمله معروف پسرم وقتی شبا گشنه اش میشه)
اخی.دقیقا درکت می کنم.منم همچین حسی داشتم.نمی دونم چرا بعد زایمان ادم بیشتر عاشق شوهرش می شه.ولی مطمن باش یه کم که بچه بزرگ تر بشه همه چیز بهتر می شه.من خودمم وضعم مثله توه.اوایل که پسرم دنیا اومده بود همش دلم شوهرم رو می خواست.از اینکه وقتی نداشتم که با شوهرم باشم کلافه بودم.همه ی وقتم ماله بچم بود ولی الان که دو ماهشه از اول بهتر شده شرایط .و امیدوارم که بازم بهتر بشه.تو فقط مواظب خودت باش افسردگی نگیری .
بستگی به زن و شوهر داره ما بعد زایمان روابطمون رو کم نکردیم حتی یک روز هم به خاطر بچه جدا از هم نخوابیدیم از دوران نوزادی پسرم هم میزاشتمش پیش مامانم و منو شوهرم به سینما تعاتر و گردش یه روزه میرفتیم الان هم که قربونش برم بزرگ شده همراهمون میاد
وقتی بهم فشار عصبی وارد میشه کمرم درد میگیره شکمم قل قل میکنه(جمله معروف پسرم وقتی شبا گشنه اش میشه)
مامی شایان من تصمیم دارم نذار رابطمون لطمه بخوره خیلی ها دور و برم هستن که از الان داوطلب بچم و نگه دارن بچه رو میدم به اونا و نمیارم از هم دور شیم بچه هر چقدرم شیرین باشه جای رابطه قشنگمونو نمیگیره.
خدایا... بغلم کن
2706