2726
عنوان

نی نی هشت ماهم یهو بی اشتها شده...

39 بازدید | 13 پست
سلام مامانای عزیز دختر 8 ماهه دارم که ماشالاه خیلی تپله چون شاغلم از شش ماهگی عادتش دادم به سوپ حریره بادام سرلاک همه چی میخورد همه میگفتن خوش بحالت بچت همه چیز میخوره بچه های ما هیچی نمیخورن الان 2 روزه طفلی از اشتها رفته هیچی نمیخوره شبها همش تو خواب بیدار میشه گریه میکنه نمیدونم بخاطر دندوناشه یا گرسنشه آخه چند روز پیش لثه هاش خیلی داغ بودن نمیدونم منم که سر کارم نمیتونم بهش شیر بدم تو رو خدا راهنمایی کنید
شاید یه چیزی قورت داده به نظرم یه کم خاکشیر درست کن بهش بده اگه چیزی خورده بیاد بیرون گاهی بچه ها یه چیزی می خورن سر دلشون می گیره از اشتها می افتن خاکشیر ضرر نداره
خدایا خیلی دوست دارم خوب می دونم لایق این همه محبتت نیستم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای عزیزم حرف دل منو زدی. منم دخترم هشت ماهشه. قبلا همه چیز میخورد خیلی هم خوب میخورد. اما یک هفته اس که کاملا بی اشتها شده. دو روز اول که حتی شیر هم نمیخورد. اما یکی دو روزه که شیر خودمو خوب میخوره اما غذاهاش رو نمیخوره. یعنی خودمو میکشم، با کلی دنگ و فنگ دو سه تا قاشق میخوره. دندون هم در نمیاره. چون هیچ اثری نمیبینم. حتی با دست هم لمس کردم هیچ خبری نیست. دیشب سوپ جدید براش پختم با مواد جدید ، یه کم خورد. نه زیاد ! نه مثل همیشه! نهایت 6-7 تا قاشق خورد. چون قبلا قشنگ یه کاسه پر (از این سالاد خوریها) میخورد.
2728
آره کمی آب از دهنش میاد زبونش سفیده میلی به غذا نداره بی حاله و مثل همیشه شاد و شنگول نیست سرشو میاره روی زمین
خدایا خیلی دوست دارم خوب می دونم لایق این همه محبتت نیستم
منم فکر کنم رو دل داره. شربت آبلیمو و عسل براش درست کن. اشتهاش را باز می کنه. کلا بچه ها یه دوره هایی بی اشتها میشن بعد خوب میشن
هیچ وقت امید را از کسی نگیریم. شاید اون تنها چیزی هست که داشته باشه.
سارا جان فک کنم نی نی شما نزدیکه دندوناش باشه دندونگیر بزار خنک شه تو یخچال بهش بده یا دستمال مرطوب تمیز نخی بزار تو یخچال بده باهاش لثه هاشو بخارونه چون میگی زبونش سفید شده شاید سردی کرده یکم نبات داغ بهش بده
فعلا که سرکارم. برم خونه ببینم زبونش سفید شده؟ ولی شکمش مثل همیشه مرتب کار میکنه. فکر کنم شکمش که کار میکنه رودل نداشته باشه.... والا نمیدونم!!!! آخه میگن به بچه زیر یک سال عسل ندین. شربت آبلیمو عسل خوب نیست