2737
2739
سلام برای من تاریخ زایمان رو زدن 7 اسفند که اگه بخوام سزارین بشم میشه حدودای 23 بهمن. یکی از دوستام بهم گفت باید بیمه تکمیلی ثبت نام میکردم که هزینه رو تا حدودی کم کنم. میخواستم بدونم حالا که حدود دو ماه مونده به تاریخ زایمان آیا میشه بیمه تکمیلی ثبت نام کرد؟...صبح هر چه تماس گرفتم تامین اجتماعی کسی گوشی رو جواب نداد. ممنون میشم اگه کسی میدونه بهم بگه.
الان قبول نمیکنن بیمه م ک بشی دکترت اگه ننویسه سزارین تکمیلی پول نمیده باید پزشک تشخیص سزارین بده با دلیل قانون جدیده
اللهم الزقنااولاداصالحین وسالمین فی الجسم والروح،لیس فی خلقهم زیاده ولانقصان..رب صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوستم میخواست بیمه شه میگفتن مثل اینکه شش ماه یاهمین حدودا قبل زایمتن باشه حالا شاید بیمه ها باهم فرق داشته باشن
اللهم الزقنااولاداصالحین وسالمین فی الجسم والروح،لیس فی خلقهم زیاده ولانقصان..رب صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم.
2731
نه. فکر کنم شش تا نه ماه باید گذشته باشه

خدایا امیدی جز تو ندارم، بارها دستم را گرفتی و از ناامیدی بیرونم کشیدی، هربار صدات زدم پاسخ گرفتم، این امتحان سخت تو را هم با صبر پشت سر میذارم، میدونم که بهترین را برای من میخوای

2738