2733
2739
پوست یا زنان و زایمان؟ شما تجربه ای دارید؟
برای شادی روح امواتم و حاجت دلم یه صلوات میفرستی دوستم؟!!! اللهم صل علی محمد و اله محمدو عجل فرجهم....

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عزیزم من اینجوری شده بودم ،و قتی دخترمو برده بودم واسه چکاب پیش متخصص اطفال اینو هم بهش گفتم ، بهم گفت کرم شقاق سینه بزنم.
این دستهای خالی و ساده دخیلتان، ما را ب رسم رفاقت دعا کنید.
2731
ایدا جون ماستلا قیمتش چنده الان؟ ینی مطمئنن خوب میشه؟اخه من هیدرودرم و اد هم زدم تاثیری نداشت اصلا ینی با دو بار زدن خوب شد؟وضعیت زخمت مگه در چه حد بود؟ برا من خیلی شدیده
برای شادی روح امواتم و حاجت دلم یه صلوات میفرستی دوستم؟!!! اللهم صل علی محمد و اله محمدو عجل فرجهم....
مامی جون کره چی؟همین کره های محلی که رنگش زرده؟ اتفاقا دارم ازونا اگه همونه امتحان کنم روزی چن بار باید بزنم؟
2738
توروخدا بیاید دلداریم بدین تا حالا چن بار تاپیک زدم همه کاری کردم ولی خوب نشدم الان 39 روز شده گاهی وقتا میشینم گریه میکنم روحیمو از دست دادم احساس ناامیدی دارم حس میکنم باید شیرمو از بچم بگیرم گاهی اوقاتم موقع شیر دادن خود زنی میکنم خیلی دردش شدیده
قیمت ماستلا چنده؟واسه نجات جونم هر چقدر باشه مهم نیس ولی فقط میخوام بدونم
اها فک میکردم باید دکتر پوست برم میگم نکنه عفونتی شده اینقد درد داره؟اخه روش یه ترک عمیق خورده اونطرفم از دیروز داره ترک میخوره
برای منم همینطور شدید بود. موقع شیردادن گریه ام می گرفت. منم به این فکر می کردک که دیگه شیر ندم بهش ولی دلم نمی اومد. همه اش فکر می کردم چرا همه می تونن راحت شیر بدن ولی من اینقدر مشکل دارم. ولی با این کرم یکی دو روزه کاملا خوب شد. قطره شیرافزا هم بخور که شیرت زیاد بشه. بچه زودتر سیر بشه کمتر میک بزنه تا زخمت زودتر خوب بشه
ناتاشا جون شیرم خوبه خیلی کم نیس شما چند گرفتی پمادو؟چجوری زدی؟میشه کامل توضیح بدی؟مثلا روزی چن بار؟گذاشتی هوا بخوره یا لباس تنت بود؟
2706