2737
2734
اوایل بعد از زایمان یکمی خونریزی داشتم ینی خیلی به نسبت پریودی کم بود تا روز 30 فک کنم که رفتم حموم به نظرم تاثیر اب گرم بود خونابه زیادی اومدو خلاصه بازم تبدیل به لک شد که الان دو شبه خونریزی افتادم ینی خون خیلی قرمز و روشن ممکنه پریود شده باشم؟ الان روز 39 هستم
برای شادی روح امواتم و حاجت دلم یه صلوات میفرستی دوستم؟!!! اللهم صل علی محمد و اله محمدو عجل فرجهم....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من که تا دوماه گاهی لک بودا گاهی خونریزی نگران نباش عزیزم بعد دوماهم دیگه خونریزی نداشتم الانم شش ماهه زایمان کردم فقط حدود دو هفته پیش دوروز لک میدیدم با کمردرد شدید فکرکنم پریود شده بودم حالا این ماهم اکه بشم مطمئن میشم مشکلی نداشتم
2728
نه من خونریزیم خیلی کم بود اصلا از بعد از عملم اولین باره اینجور شدم چیز سنگینم بلند نکردم فقط دخترمو که اونم 4 کیلو هم نمیشه
برای شادی روح امواتم و حاجت دلم یه صلوات میفرستی دوستم؟!!! اللهم صل علی محمد و اله محمدو عجل فرجهم....
نمیدونم والا اخه یهویی اینطوری شدم امروز یکم شدید شد ترسیدم
2738
خخخخخخخخ پری البته من همون روز بازار رفتم خون دیدم ولی امروز که استراحت بودم اینجور شدم گفتم شاید پری باشه اصلا درد ندارم در صورتی که پریودی های من خیلی دردناک بود
با یه نوزاد تو هوای سرد خیلی دکتر رفتن سخته نفاس که واسه 10 هست چی سرچ بزنم مثلا؟ من زخم سینه هم گرفتم هنوز دکتر نرفتم خیلی داغونم
2706