2733
2734
دوستان من پنجشنبه که روز ۵ تاخیر پریودم بود از دادم بتام ۴۲۰۰ بود سونو رفتم چیزی ندید سونو حتی ساک دیروز باز که ۴۸ ساعت از ازمایشم گذشت مجددا تیتر بتا رو تکرار کرده زده بالای صدهزار هیچ حال یا علائم بدبم ندارم کسی از شما بتاش مث من بوده؟
خدایا در میا ن اشکهای من شبنم با وفا تویی
ابان اولین اقدامم بعد سه سال پیش که خدا یه پسر سالم بهم داد بود تنبلیم نداشتم فقط قرص کلسیم میخوردم خیلی نگرانم
خدایا در میا ن اشکهای من شبنم با وفا تویی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بالا نرفتنش که بدتره،یه خانمی رو میشناسم که بتاش خیلی بالا بود یادم نمیاد چند هزار بود همه خیلی نگرانش کردند بیچاره رو آخرش هم معلوم شد یه دخمله خوشکل بارداره
چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
2738
اصلا استرس نداشته باش به نظره من،وقتی بتا از اولش پایین باشه و روند بالا رفتنش کند باشه نگران کنندس بالا رفتنش چیزی نیست که،نهایتا دو قلو داری،سونو هم الان چیزی رو نشون نمیده خیلی زوده،صبر کن دو سه هفته دیگه برو
چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
شوشا جان با این بتا حتما باید ساک دیده میشد.. برو سونو وازینال که از لحاظ خارج از رحمی هم بررسی بشی
اینم حاصل زندگی زناشویی من: دوبار بارداری خارج از رحمی.... 😞 برداشتن یکی از لوله هام....😞 بارداری سوم با ای وی اف منتها👇 سقط دخترم تو هفته ی بیست بارداری، علت سندروم داون دخترم😞 توروخدا دیگه ازمن نپرسین باردارم یا نه! بچه دارم یا نه! ندارم، والله ندارم😩😩😩
خیالت راحت نی نی سالمه سونوی واژینال بری ساک هم تشخیص میده اصلا نترس چون خارج از رحم هم نیست ملت دوست دارن به دیگران استرس وارد کنن امکان این که دختر باشه زیاده چون بتای دختر خیلی بالا میره انشاالله که سالم بیاد بغلت
😍
خیالت راحت نی نی سالمه سونوی واژینال بری ساک هم تشخیص میده اصلا نترس چون خارج از رحم هم نیست ملت دوست دارن به دیگران استرس وارد کنن امکان این که دختر باشه زیاده چون بتای دختر خیلی بالا میره انشاالله که سالم بیاد بغلت
😍
2706