2737
2739
من نمیدونستم و راحت باردار شدم و تحت نظر فوق تخصص غدد ، کم کاریم نرمال شد احتمالا تا اخر عمر باید خورد البته بسنگی به نتیجه ازمایش داره
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اره به من که دکتر گفت نا اخر عمر باید بخوری تاثیرش تو بارداری اینکه جنین خیلی درشت نمیشه یعنی واسه منو خواهرم که اینجوری بود پسرم 2650 یود ولی سختب واسه خودم که نداشت تو بارداری
@اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم@
2731
من تقریبا 10 سالی میشه که میدونم دارم اره عزیزم تا آخر عمر باید قرص بخوریم اگه مزتب قرصو بخوری و تنظیم شه خوبه من 3 سال قرص نخوردم دکترم میگفت تخمدان هارو کم کار یا همون تنبل میکنه
خوم کرمانشانی فارسی نیه زاااااااانم....🥰
دختر من بالای چهار کیلو بود اتفاقا
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
2738
آره همزمان با مصرف دارو میشه باردار شد اصلا نباید دارو رو قطع کنی مخصوووصا تو دوران بارداری هیییچ ضرری هم برای جنین نداره
خوم کرمانشانی فارسی نیه زاااااااانم....🥰
سلام منم دارم .ولی بدیش این بود که بچه ام سقط شد الانم که دارو دارم مصرف میکنم وای بچه ها نگین تا آخرعمر !
ﻧﮕﺮاﻥ ﻓﺮﺩاﻳﺖ ﻧﺒﺎﺵ ﺧﺪاﻱ ﺩﻳﺮﻭﺯ و اﻣﺮﻭﺯﺕ , ﻓﺮﺩا ﻫﻢ ﻫﺴﺖ ﺧﻮﺷﺒﺨﺘﻲ ﻳﻌﻨﻲ ﻧﮕﺎﻩ ﺧﺪا . . .
2706