2733
2739
سلام، بچه ها پسرمو وقتی سرپا میکنم یا وقتی که توی حموم نشسته و بهش میگم جیش کن به شکمش فشار میاره ولی چیزی نمیاد دریغ از یه قطره، تا کی باید یاد بگیره، دیر نشده؟چکار کنم یاد بگیره؟
خدایا به خاطر اینکه بهم نگاه میکنی و تنهام نمیزاری شکرت...همه چیزمو از تو دارم ....به خاطر فرشته کوچولویی که بهم دادی ازت ممنونم
عزیزم باید یه نفر جلوش اینکارو بکنه تا یاد بگیره منم همین مشکلو داشتم چون اصلا بچه بیچاره نمیدونست جیش چیه وقتی دید خییلی زود یاد گرفت
سکوت همیشه به معنای رضایت نیست.... گاهی یعنی خسته ام از توضیح دادن برای کسانی که وقتی برای فهمیدن نمیگذارند.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خخخ... مس طلا جون یعنی چی? ما جلوش بجیشیم? من پسرم 16 ماهشه میترسم از پوشک گرفتنش...
وَإِن یَکَادُ الَّذِینَ کَفَرُوا لَیُزْلِقُونَکَ بِأَبْصَارِهِمْ لَمَّا سَمِعُوا الذِّکْرَ وَیَقُولُونَ إِنَّهُ لَمَجْنُونٌ .وَمَا هُوَ إِلَّا ذِکْرٌ لِّلْعَالَمِینَ..... دوست جونا برای سلامتی پسر نازم ی صلوات محبت کنید. میسی. خدا جونم گل پسرمو ب شما سپردم.
اتفاقا از چند ماه پیش ناچارا برای اینکه یاد بگیره در دستشویی رو باز میذاشتم ولی هنوز نشده که یاد بگیره
خدایا به خاطر اینکه بهم نگاه میکنی و تنهام نمیزاری شکرت...همه چیزمو از تو دارم ....به خاطر فرشته کوچولویی که بهم دادی ازت ممنونم
منم اول میگفتم اصلا امکان نداره اینکارو بکنم ولی اینقدر بچه بیچاره رو اذیت کردم جیغ میکشیدم سرش میگفتم باید جیش کنی بیچاره نمیدونست منظورم چیه
سکوت همیشه به معنای رضایت نیست.... گاهی یعنی خسته ام از توضیح دادن برای کسانی که وقتی برای فهمیدن نمیگذارند.
2738
مثل اینکه از جیش کردن میترسه اصلا حوصله نداره که دو دقیقه سرپا نگهش دارم
با عرض معذرت من خودم اولین بار که بردم دخترم جیش کنه اول خودم جیش کردم جلوش اونم انقدر ذوق کرد که نشیت جیش کرد و اینگونه بود که زود یاد گرفت چه عیبی داره خوب خودتون برا بار اول عملی یادش بدین
پس اینجور که پیداست فعلا زوده برا شازده، باید صبر کنم
2706