2733
2734
بچه هامون مسافرند... یه روزی میاد که جای خالیشون تو اتاق بدجور حس میشه... یه روزی میاد که دلتون برای صداش تنگ بشه... یه روزی میاد که آرزو کنی بغلش کنی... یه روزی میاد که دلت برا ریختو پاشاش تنگ میشه... یه روزی میاد که دوست داری تا صبح پیشت بخوابه و تو بوش کنی و تا صبح نگاش کنی... اونوقت میگی...چه زود بزرگ شد! اونوقت میگی چقد عجله داشتم برای بزرگ شدنش اونوقت میگی کاش کوچیک بود... بیشتر بغلش می کردم... میذاشتم گاهی تو تخت من بخوابه... اون وقتی که صدام می کرد و من سرم تو دنیای مجازی بود... نمیگفتم ، مگه نمیبینی دستم بنده! اونوقت که دنیای مجازی رو همه دنیام کردم ... نمیدونستم همه دنیام داره از تنهایی کارتون میبینه :((( نمیدونستم همه دنیام تو فصل پاییز دلش می خواد رو برگهای خشک پا بذاره و بدوه... من بخاطر دنیای مجازی و تکنولوژی ، دنیای کودکی بچمو ازش گرفتم... کاش هنوز بچه بود... امروز دستشو میگرفتمو باهم روی برگای خشک قدم میزدیم... اون میگفت مامان ... من میگفتم جاااااااااااااااااااانم . . . . . . . اشک نریز... اون اینجاست هنوز بچه است و عاشق بازی با مامان... بلندشو...برو یه بوسه به دستای کوچولوش بزن و برو دنیای کودکیش رو زنده کن.... **************************************************************** خودم که با خوندن این متن خیلیییییییییی گریه کردم... عنوانش تاپیکو جنجالی نوشتم تا همه مامانا بیان بخونن و شاید تلنگری باشه به هممون که بدونیم بچه هامون حتی تو خواب هم به محبت ما نیاز دارنو یه کم بیشتر براشون وقت بذاریم خداهمه نینی های گلتونو و گل پسرمنو حفظ کنه.آمین
وقتی میخوام به شوهرم و زندگیم گیر بدم میام یه چرخی تو نینی سایت میزنم،قشنگگگگ افسرده میشم بعدش مثل بچه آدم سرمو میندازم پایین و به آغوش گرم زندگی برمیگردم!😓😈😂✋
واااای این چه تیتری یه ترسیدم
" به ﺭﺍﻫﯽ ﮐﻪ ﺍﮐﺜﺮ ﻣﺮﺩﻡ ﻣﯽ ﺭﻭﻧﺪ ﺑﯿﺸﺘﺮ ﺷﮏ ﮐﻦ " ﺍﻏﻠﺐ ﻣﺮﺩﻡ ﻓﻘﻂ ﺗﻘﻠﯿﺪ ﻣﯽ ﮐﻨﻨﺪ . ﺍﺯ ﻣﺘﻤﺎﯾﺰ ﺑﻮﺩﻥ ﻧﺘﺮﺱ ! ﺍﻧﮕﺸﺖ ﻧﻤﺎ ﺑﻮﺩﻥ ﺑﻬﺘﺮ ﺍﺯ ﺍﺣﻤﻖ بودن است.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من بچه ام شش سالشه هنوووووز محکم بغلش می کنم وروزی هزاربار می بوسمش انگارنه انگار بزرگ شده شبها هم نیم ساعت توتختشم تابخوابه بعد می رم توتخت خودم
" به ﺭﺍﻫﯽ ﮐﻪ ﺍﮐﺜﺮ ﻣﺮﺩﻡ ﻣﯽ ﺭﻭﻧﺪ ﺑﯿﺸﺘﺮ ﺷﮏ ﮐﻦ " ﺍﻏﻠﺐ ﻣﺮﺩﻡ ﻓﻘﻂ ﺗﻘﻠﯿﺪ ﻣﯽ ﮐﻨﻨﺪ . ﺍﺯ ﻣﺘﻤﺎﯾﺰ ﺑﻮﺩﻥ ﻧﺘﺮﺱ ! ﺍﻧﮕﺸﺖ ﻧﻤﺎ ﺑﻮﺩﻥ ﺑﻬﺘﺮ ﺍﺯ ﺍﺣﻤﻖ بودن است.
به تیتر گیر ندید دلیلشو توضیح دادم ازتون خواهش میکنم اگه مامان هستید مطلبو حتمااااااااااااا بخونیدددددددد
وقتی میخوام به شوهرم و زندگیم گیر بدم میام یه چرخی تو نینی سایت میزنم،قشنگگگگ افسرده میشم بعدش مثل بچه آدم سرمو میندازم پایین و به آغوش گرم زندگی برمیگردم!😓😈😂✋
2738
وای مری جون ترسیدم جون به لب شدم تا خوندم فک کردم خدایی نکرده برای خودت اتفاق افتاده . خدا بچتو و بچه های هممونو حفظ کنه . الهی پیش مرگ بچه هامون بشیم تو صدسالگی
آنجا که عشق فرمان میدهد محال سر تسلیم فرود می آورد ❤
با حیوانات مهربان باشیم.اونا هم مثل ما احساس دارن.مثل ما مادرن.شاد میشن غمگین میشن،میفهمن.تو این روزای سرد یه تکه کوچیک غذامون گرمشون میکنه.به فکرشون باشیم.به بچه هامون دوستی با حیوانات و یاد بدیم.خدای ما و اونا یکیه.مطمئن باشین زندگیمون با محبت به این موجودات بی پناه شادتره.
مهتاب بانو احسنت برشما
یه لحظه ترسیدم
با حیوانات مهربان باشیم.اونا هم مثل ما احساس دارن.مثل ما مادرن.شاد میشن غمگین میشن،میفهمن.تو این روزای سرد یه تکه کوچیک غذامون گرمشون میکنه.به فکرشون باشیم.به بچه هامون دوستی با حیوانات و یاد بدیم.خدای ما و اونا یکیه.مطمئن باشین زندگیمون با محبت به این موجودات بی پناه شادتره.
2706