2737
2739
کسی بوده که هر سه مورد رو رعایت کرده و جواب نگرفته ؟ لطفا چیزی میدونین بگین میخوام ببینم اگه جواب نمیده برم تعیین جنسیت با iui
خدایا باز هم شکرت
مااز اسپرم ندادیم اما توکل کردیم، از خدا خوالستیم رژیم سه ماهه گرفتیم جفتمون و روز تخمک اقدام‌کردیم خدا لطف کرد نی نی پسره بسلامتی، اخر اسفند دنیا میاد بسلامتی
زنان قبل از مادر شدن ، “پری” و بعد از مادر شدن تبدیل به “فرشته” می شوند من هم الان فرشته شدم، پسرم۲۳ بهمن ۹۴ وقتی هنوز۳۴ هفته بود پا به دنیا گذاشت و منو تبدیل به فرشته کرد
هزارتا تاپیک چرا هی میزنی؟؟ من نمیدونم.... کلا تو طالع من 4 تا بچه هست دوتا پسر سومی دختر وچهارمی پسر.... مگه میشه سرنوشتو تغییر داد؟؟؟؟ فال ابن سینا بگیر ببین بچت چیه!!!!! الان ی پسر دارم ضمنا

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

شنیا راس میگه به کنم زنجیر ابن سینا گفت پسره
زنان قبل از مادر شدن ، “پری” و بعد از مادر شدن تبدیل به “فرشته” می شوند من هم الان فرشته شدم، پسرم۲۳ بهمن ۹۴ وقتی هنوز۳۴ هفته بود پا به دنیا گذاشت و منو تبدیل به فرشته کرد
2728
شینا این طالع که نشون میوه چندتا بچه داری کجاست به منم بگو
من فاطمه هستم و شیدا دوستمه که به خاطر نجاتم کاربریش داده من تا کمکم کنید خودم نجات بدم از بدبختی.واسم بی زحمت صلوات بفرستین آدم بشم
2738
تو نت بزنید روش زنجیر ابن سینا
اخه من واسه مامانمم گرفتم درست بود
2706