2703
2553
کسی بوده که هر سه مورد رو رعایت کرده و جواب نگرفته ؟ لطفا چیزی میدونین بگین میخوام ببینم اگه جواب نمیده برم تعیین جنسیت با iui
خدایا باز هم شکرت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714
اینها همش شانسی و درصدی واحتمالی هستش اگه خیلی برات مهمه از روشهای مطمئن استفاده کن،تا جایی که من میدونم ای یو آی هم 60 ال 70درصد جنسیت مورد نظر در میاد پس آی یو آی هم ریسکی یه،مطمئن ترین روش میکرو هست که 100درصده
بر خاک وخاکستر عبورت نقطه چین زد،،،حلقوم آتش را گرفت وبر زمین زد،،،دریاتر از آنی که از آتش بترسی،،،از شعله ی سوزنده ی سرکش بترسی،،،سخت است دائم درمیان دود باشی،،،هر جا که آتش پر شررتر بود،باشی،،،بر شانه هایت کوهی از آوار داری،،،برخیز،چشم منتظر بسیار داری،،،برخیز از جا دخترت چشم انتظار است،،،بردار گوشی رابهارت بیقرار است،،،دیوارها را پس بزن با دستهایت ،،،تا حظ کند یکبار دیگر با صدایت،،،امشب نباید دخترت تنها بخوابد،،،امشب نباید بی لا لا لا لا بخوابد،،،😢😢😢😢نثار روح فرشتگان سوخته بال آتش نشان فاتحه وصلوات لطفا،،،،،،،،،
هر روز دوبار به جزماهی که میخوای بری اقدام 3ق چایی خوری جوش شیرین با یه لیوان آب جوش حل کن دوش وازینال بزن البته بذار سرد شه بعد بزن موقعم که داری درست میکنی و آب جوش میریزی روش یه آیه الکرسیو 7تا صلوات بفرسو فوت کن بهش سرد که شد دوش وازینال بگیر
خدایا شکرت که حاجتمو دادی ولی من یه حاجت دیگه هم دارم یعنی میشه لطف کنی اونم برآورده کنی خدا جونم
2706