2737
2734
کسی بوده که هر سه مورد رو رعایت کرده و جواب نگرفته ؟ لطفا چیزی میدونین بگین میخوام ببینم اگه جواب نمیده برم تعیین جنسیت با iui
خدایا باز هم شکرت

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

البته من برای جنس خاص از کیت استفاده نکردم من برای اینکه احتمال بارداریم بالا ببرم استفاده کردم اما دکترم گفت خودت با دست خودت احتمال پسر بردی بالا
💋👨‍👩‍👦‍👦💋امیرعلی 👦.امیرحسین 👶👬
2728
مامان امیر علی مگه چند تا بارداری داشتی که 2 تاش پسر شده؟
دوستان و خانم های نی نی سایتی عزیز اگر علاقه مند به زایمان طبیعی هستید و بخاطر سابقه سزارین فرصت تجربه این قسمت از علاقه مندی تون را از دست دادید پیشنهاد می کنم به این تاپیک مراجعه کنید تا از تجربیات من و دوستان من که موفق به زایمان طبیعی بعد از سزارین شدیم استفاده کنید😊
البته من به همه توصیه می کنم فقط از خدا بخوان چون اگر خدا نخواد با تمام رعایت این اثول آخرش هم اونی که می خوان نمیشه
دوستان و خانم های نی نی سایتی عزیز اگر علاقه مند به زایمان طبیعی هستید و بخاطر سابقه سزارین فرصت تجربه این قسمت از علاقه مندی تون را از دست دادید پیشنهاد می کنم به این تاپیک مراجعه کنید تا از تجربیات من و دوستان من که موفق به زایمان طبیعی بعد از سزارین شدیم استفاده کنید😊
2738
خدا برات حفظش کنه من هم یک سقط 5 ماهه دلشتم و خدا را شکر الان دخملم 6 ماهشه اولی پسر بود الان هم لابد داره تو بهشت با حوری ها حال می کنه
چه جالب من هم مشکلم دهانه رحم بود سر دومی سرکلاژ کردم
2706