2726
چند دوره خوردین و مشکلتون چی بود?آیا آمپولم زدین?
خدایا چرا هدیه‌ای که بعداز ۹سال انتظار بهم دادی رو پس گرفتی؟خدایا یعنی منو لایق ندونستی؟خدایااا خستم،خیلی خستم..به منم نظری کن😔💔💔
من شنیدم قرص خیلی خوبیه و خیلیا خوردن و باردار شدن منم با امشب میشه شب دوم که میخورم...بعضیا گفتن با خوردنش کیست زدن خیلی ترسیدم دیگه بخورم چیکار کنم ادامه بدم?
خدایا چرا هدیه‌ای که بعداز ۹سال انتظار بهم دادی رو پس گرفتی؟خدایا یعنی منو لایق ندونستی؟خدایااا خستم،خیلی خستم..به منم نظری کن😔💔💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
نه دکتر نداده من تنبلی خفیف دارم واسم خوبه? کی برم دکتر که آمپول بزنه?
بهتره بری سونو انجام بدی فولیکولای غالبت ببینی اندازه اش چنده هر وقت به اندازه مناسب که معمولا ۱۸میلی متر هست رسید امپولت رو بزن, البته دکتر میگه روز چهردهم ولی تو برو سونو که مطمین بشی اخه برا اونایی که تنبلی تخمدان دارن حساب کتاب نداره زیاد
مرسی عزیزان که راهنمایی میکنین...پس روز 13 پری میرم دکتر که سونو شم...
مرسی عزیزان که راهنمایی میکنین...پس روز 13 پری میرم دکتر که سونو شم...
2706