2726
من یه مدت پوستم به شدت خشک بود ومجبور بودم کرم مرطوب کننده بزنم ولی از یه جا دستور یه مرطوب کننده عالی را خوندم که برای من محشر بود مدت چند ساله که اصلا جز این هیچ مرطوب کننده ای به صورتم نمیزنم وخدا را شکر حالا اصلا پوستم مرطوب کننده لازم نداره حتی هفته ای یکبار وحتی بعد از حمام طولانی اگه کسی هست دستورشو بزارم براتون
اگه دوست  داری به صلوات بفرست 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نیکی و پرسش؟؟ خوب بزار دیگه خدا خیزت بده
زندگی به من یاد داد.... اگر قضاوت نادرستی در مورد کسی بکنم دنیا تمام تلاشش را میکند تا مرا در شرایط او قرار دهد تا به من ثابت کنددر تاریکی همه ما شبیه همدیگریم...
مواد لازم
گلیسیرین پوستی میتونید از داروخانه بگیرید
وگلاب بهتره گلابش اصل باشه
دوقاشق گلیسیرین را با چهار قاشق گلاب مخلوط کنید وداخل شیشه تمیز بریزید وهر بار در پوست خودتون احساس خشکی کردید چند قطره از آن را در دستتون بریزید وبه صورتتون بمالید
اگه چسبندگیش را دوست نداشتید میتونید گلاب را هشت قاشق بریزید
این معجون برای خشکی پوست من معجزه کرد طوری که الان اصلا احتیاج به مرطوب کننده ندارم البته اگه پوست کسی جوش زیاد داره بهتره با احتیاط مصرف کنه قیمتش خیلی ارزونه
2706