2737
2739
عنوان

افسردگی بعد از زایمان و درمان

12936 بازدید | 32 پست
سلام دوستان کسی از شما افسردگی بعد از زایمان داشته؟چطور درمانش کردین ؟اطرافیان چطور حمایتتون کردن؟
خدایا شکرت که پسر آسمونی منو برگردوندی خوش اومدی عسلم تولدت مبارک
من تا ماه سوم خوب بودم اما الان یک ماهه که بشدت افسردم کارم فقط شده گریه تو خونه احساس خفگی میکنم خیلی سعی میکنم به خودم کمک کنم اما نمیشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
یاسی جون روزای اولم اوضاع روحیم زیاد خوب نبود ولی به این شدتم نبود بعد از یه بیماری بد اوج پیدا کرد
2738
انگیزه جان اسم قرصشو نمیدونم . دکتر گفته برای بچه بی خطره. من کاملا میفهمم چی میگی. منم تو بارداریم استراحت مطلق بودم و افسرده . اطرافیانمم هیچ کمکی نمیکردن ولی نا یه کم بدخلقی میکروم یا حال نداشتم بهم میتوپیدن. نمیفهمیدن من تو چه وضعیم.. البته شوهرم رفتارش خیلی خوب بود. خانواده خودمو میگم.
یه مامان مهربون...
من یه بچه دیگه ام دارم حوصله اونو هم ندارم همسرم میگه خیلی تلخ وبداخلاق شدی ولی واقعا خسته ام کار خونه و بیرون با دوتا بچه واقعا بریدم
منم بارداری بد وپر استرسی داشتم متاسفانه منم نه خانواده خودم نه همسرم شرایطمو درک نمیکنن البته من خودمم تقصیر کارم از بس ادم پرانرژی و با روحیه ای بودم هیشکی اینجوری باورم نداره
نسیم جون شاغلم هفته ای یه بارم کارگر دارم ولی نمیدونم چه جوری بگم اصلا دستم به هیچ کاری نمیره خیلی بی انگیزه شدم
حتما برو پیش مشاور . من خودم سر موضوعات مختلف رفتم واقعا کمک میکنه. اینجوری خودت و بچه هات اذیت میشن و همسرت ازت دور میشه. نگران نباش با کمک مشاور افسردگی زایمان خیلی راحت حل میشه .
یه مامان مهربون...
2706