2726
من میخوام طبیعی زایمان کنم میخوام درد مادرشدن رو بکشم ولی نمیخوام دست خالی بمونم وبعدازدرد سز بشم دکترم چهارشنبه معاینم کرد گفت دوسانت باز شدی ولی لگنت متوسطه بچه هم الان سه و دویسته شاید بزرگتر بشه سرشم کامل نیومده تو کانال یه وقت دیدی نتونستی مجبورم سزارینت کنم... ازاین طرفم اطرافیانم هیییچ کس خوب نمیگه و منو میترسونن مخصوصا مامانم فقط شوهرم همراهمه که اونم از گشادی واژن و افتادگی رحم و... وهمچنین اذیت شدن من چشش ترسیده میگه سز کن حالا چیکارکنم خودم برم سز یا دل رو بزنم به دریا واسه طبیعی؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عزیزم دکترت کامل راهنماییت کرده اینجا نظرخواهی میکنی بازم؟مگه قرار خانومای اینجا تو زایمان همراهیت کنن ؟اندازه لگن و تناسبش با سر بچه برای زایمان طبیعی مهمه اگه دکترت اکی داد برو برا طبیعی تحمل دردشم باخودته معمولا زایمان اول طولانی میشه سز هم ترس نداره والا تو روز کلی ادم سز میشن اتفاقی نیفتاده
تا ابد این جمله را انشا کنید *پای این طوماررا امضاکنید* هرکجا ماندید درکل امور*روبه سوی حضرت زهرا کنید              
جدیدا تب طبیعی تو خانوما بالارفته جالبه من چند نفررو میشناسم رفتن برای طبیعی نهایت سز شدن
تا ابد این جمله را انشا کنید *پای این طوماررا امضاکنید* هرکجا ماندید درکل امور*روبه سوی حضرت زهرا کنید              
وای من یه خانمی تو بیمارستان دیدم بیچاره دو روز تمام تخت کناریم بود گریه میکرد یسرهههه بچش 1کیلو و 700گرم بود انگار عروسک بود از ریزی!0 نشونم داد هم درد زایمان کشیده بود هم سز شده بود هم شکمش بخیه بود هم پایینش دو طرف پانسمان بود وحشتناکههه
2706