2737
2734
عنوان

این واکسن دوماهگی دردش تا کی هست؟

49 بازدید | 11 پست
صبح ساعت ۱۰ واکسن دخترمو زدم. از دوازده خوابیده چشم بسته شیر میخوره باز میخوابه. پاهاشو بستم تکون نده. میخوام بدونم درد پاش تا کی هست؟ تب هم هنوز نکرده از کی تب میکنه؟
دریا هم که باشی گاهی در چهارچوب خودت نمی گنجی،سر میکوبی به صخره و ساحل دست و پا میزنی کسی حرفت را نمی فهمد. پس از جدالی سخت با خودت بی رمغ، غمگین ، تنها، به خودت باز میگردی. دنیای بی رحمی است . اما تو تز دنیا بیرحم تر باش. بجنگ با هرچه تو را از آرزوهایت دور میکند.
گریه نمیکنه واسه پاش
دریا هم که باشی گاهی در چهارچوب خودت نمی گنجی،سر میکوبی به صخره و ساحل دست و پا میزنی کسی حرفت را نمی فهمد. پس از جدالی سخت با خودت بی رمغ، غمگین ، تنها، به خودت باز میگردی. دنیای بی رحمی است . اما تو تز دنیا بیرحم تر باش. بجنگ با هرچه تو را از آرزوهایت دور میکند.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خب بهداشت گفت استامینوفن هر شش ساعت تا فردا اگه تب کرد هر چهار ساعت
یعنی استامینوفن ندم؟؟؟ دختر من عادتشه وقتی مریضه فقط خوابه موقع دل دردهاشم یکسره خواب بود
براپسرمن که فقط واکسن شش ماهگیش خیلی اذیتش کردنهایتا تافرداخوب میشه
از باغ میبرند که چراغانیت کنند/تا کاج جشنهای زمستانی ات  کنند/پوشانده اند صبح تورا ابر های تار/تنها به این بهانه که بارانیت کنند/یوسف به این رهاشدن از چاه دل میند /اینبار میبرند که زندانی ات کنند/ای گل گمان مبر به شب جشن میروی/شاید به خاک مرده ای ارزانیت کنند/یک نقطه بیش فرق رحیم ورجیم نیست/از نقطه ای بترس که شیطانیت کنند/آب طلب نکرده همیشه 
2738
احتمالا شب تب کنه اگه پاشو از صبح بستی میتوانی بازکنی الان دردش کمترشده منم دوماهگی با اینکه میگفتن پاهاشو نبند بعد واکسن بستم تا عصر بعدش باز کردم پسرم کمتر اذیت شد شبم کم تب کرد بعدا فهمیدم خدارو شکر خیلی برای واکسن هاش بچه بدی نیست فکرم بچتون مثل پسر من قوی😄
خدا....... حتی کمتر از همین ثانیه فرج بابای غریبمون رو برسون امممممممین
الهی فداش شم نیم ساعته پتشو باز کردم و بیداره. داره میخنده.چقدر من ترسیدم از واکسن دوماهگی