2737
2734
عنوان

مامانا بیاین کمکم لطفا

4 بازدید | 10 پست
سلام خانوما من دخترم سه ماه و هفت روزشه شیر خودمو میخوره با کلی ادا اصول الان که دیگه فقط خوابیده میخوره اونم با کلی نق و هی میگیره هی ول میکنه بردم دکتر نیم کیلو این ماه وزن گرفته بود براش شیر خشک کمکی نوشت اما اصلا نمیخوره سه روزه دارم به هر روشی امتحان میکنم لب نمیزنه با قاشق با قطره چکون با لیوان با شیشه اصلا همرو تف میکنه بیرون قیافشو کج و کوله میکنه الان دیگه براش با شیر خشک فرنی درست کردم نصف قاشق بهش دادم خورد کسی هست مثل من غذای نی نیشو اول چهار ماهگی شروع کرده باشه مامانا
سلام دوستان کانالی با عنوان روانشناسی کاربردی کودکان در تل گر ام زدم و هر روزمطالب مفیدی را در این زمینه ارائه میکنم خوشحال میشم که به کانال ما بپیوندید ravanshenas94@ آدرس بالا رو کپی کنین و در قسمت سرچ تل گرا متون پیس کنین
خدایا منوکه لاغر نمیکنی، اقلا خواهر شوهرمو چاق کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
شیرخشکو تو خواب بهش بده دختر من هم بیداری شیشه و شیرخشک نمیگیره ....وقتی با شیرخودمو خوابوندمش اول خوابش شیشه رو میذارم دهنش سریع میگیره ‌و همونطور که خوابه کامل میخوره دوماهه همینطور بهش شیرخشک میدم... سعی کن بهش بسشتر شیر بدی...با یکی دو وعده فرنی در روز وزنگیریش بهتر نمیشه که شاید بدتر هم بشه..
زوده بابا معدشو خراب نکن البته بعضی دکترا میگن برای بچه هایی که کم وزن میگیرن بهتره زود کمک بشه بازم ببین نظر دکترت چیه ... ولی اگه شیرخودتو میخوره میتونی شیرتو مقوی و بیشتر کنی که خودت تغذیش کنی حیفه
الحمدلله رب العالمین ...
2738