2726
من الان سی و هشت هفته و دو روزمه و طبیعی میخوام امروز دکترم رو عوض کردم واسه اینکه اون طبیعی انجام نمیداد... خلاصه امروز معاینم کرد گفت دو سانت بازشده اما لگنت متوسطه و نی نی هم کاملا نیومده تو لگن گفت جمعه بیا معاینه شو شاید بستریت کنیم نی نی رو بیاریم... یعنی میخواد با امپول فشار اینکارو بکنه؟اخه من اصلا درد ندارم اخرشم گفت شاید نتونی طبیعی بیاری اونوقت من ریسک نمیکنم میبرمت واسه سز

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تا ٤٢هفته هم وقت واسه زایمان هست من تا ٤٠صبر کردم و بدون هیچ نشانه ای رفتم بیمارستان تیکه پارم کردن تا بچم بدنیا اومد.
من عاشقت شدم.یه عشق زمینی .عشق ادمیزاد به ادمیزاد.
2728
اتفاقا باید چک بشی.چون من درد نداشتم تازه میخواستم برم بیمارستانهای مختلف برم محیطشونو ببینم که بعد نوبت بگیرم.نگو که دهانه رحمم تا5 باز شده بوده بوده من بدون درد سرخوش این ور اونور میگشتم.تا آمپول فشار زدم زایمان کردم .حساب کن 2/5نیم بعد اینکه بهم گفتن خانم تو چرااا الان اومدی .باید فروری فوتی بستری بشی آمپولو زدن و بعدددددد
همین معاینه باعث تحریکش میشه وقت داری نگران نباش
فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
تو که متوجه نمیشی باید چک بشی اونا بهت میگن چکار کنی عزیزم ولی میدونم اگه من اون روز همینطوری دکتر نمیرفتم معلوم نبود بچه ام چی میشد.اما نترس. فقط حرف دکترا رو گوش کن و فک نکن میخوان ازسر بازت کنن اینطور جوابت رو میدن
2706