2737
2734
من امروز سی و هشت هفته و دو روزمه رفتم بیمارستان پیش ایشون من رو معاینه کردن گفتن دهانه رحمت دو سانت بازه لگنت متوسطه و سر بچه کامل نیومده توی لگن پس فردا که میشه جمعه بیا دوباره معاینه شو اگه لازم بود بستری میشی یه وقتم میبینی نتونستی طبیعی بیاری که منم ریسک نمیکنم میبرمت برای سز نظرتون چیه ؟ زود نیست برم واسه بستری ؟دیل این حرفش چی باشه چرا اینقدر عجله؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم خودم خیلی کردم و میخوام طبیعی باشم ولی متاسفانه به جز شوهرم هیچ مشوقی ندارم مخصوصا که همش داره بهم استرس میده بیچارم کرده این دکتره هم اینجوری گفته بدتر شده البته من همچنان مصرم به طبیعی فقط میخوام ازدکترم مطمین بشم و بدونم دلیل اینکه میگه قبل از شروع درد بیا چیه
2728
2738
من دکتر کیانا صرام رو میشناسم کلا تاکید رو سز داره عزیزم دکتر محسنی هم تو محب کوثر هستن تو همون یوسف اباد خبابان هفتم مطبشونه بنظرم ایشون هم وضعیتت رو ببینن ضرر نمیکنی خیلی دکتر خوبی هستن
میشه برای حل شدن مشکلم یه صلوات بفرستین بلکه دل منم اروم بگیره
البته زنگ زدی بهشون بگو وضعیتت اورژانسیه و هفته های آخر هستی بگو بین مریض بهت وقت بدن چون خقیقت دیر وقت میده ولی اسرار کن تا بهت وقت بده
میشه برای حل شدن مشکلم یه صلوات بفرستین بلکه دل منم اروم بگیره
سلام. وای دکتر محسنی که خیییلی با ضرب و زور زایمان میکنه . اینا چون وقتشون کمه ، و سن شون هم بالامیره دیگه حوصله شون کمتره . یکی از اقدام مون (که خواهر شوهرم میشه زن عموش) ، پیش این دکتر زایمان کرد....یعنی میگفت تا 10 سانت پدرم در اومد اونقدر از بالا بچه نیومد آخر برد سزارین . دکتر صرام رو من پیشش رفتم . البته نه برای زایمان.اما تو بیمارستان دیگه آشنا دارم ، تعریف ش رو شنیده بودم نسبتا . البته زایمان طبیعی رو نمیدونم. اما از من به تو نصیحت ، کسی رو انتخاب کن خیلی سرش شلوغ نباشه و زود برسه بالای سرت . این فامیل ما میگفت ساعت 12 ظهر به دکترش زنگ زدن ، اونقدر سرش شلوغ بود نگه داشته بود 3 عصر اومده بود و آخرش تشخیص داد ببره سزارین . اگه زودتر اومده بود 3 ساعت درد بیخود نمی کشید طفلک /
سلام. ما واسه زنداداشم زنگ زدیم به یکی از پرسنل همین بیمارستان (برای زایمان طبیعی )یه دکتر خیییلی خوب معرفی کرد (اسم دکتره اصلااا یادم نیست خیلی فکر کردم) جوون بود ، اما خیلی بالاسر زنداداشم بود . ما رو هم دونه رونه راه دادن داخل پیشش بودیم. البته پارسال بود حالا الان نمیدونم راه بدن یا نه . اون موقع خیلی خلوت بود بیمارستان .
2706