2737
2739
خوکچه هندیم بعد درمان با انتی بیوتیکش دو هفتس دیگه مثل سابق غذا نمیخوره و شدیدا دپرسه :( وزنشم افتاده اگه کسی راه حلی بلده و خوکچه داشته اطلاعات داره راهنمایی کنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گلم من خوکچه هندی داشتم توی خیابونه دکتر قریب یه کلینیکه دامپزشکیه دولتی هست که یه روزایه خاصی یه آقای دکتری میاد که اصلا تخصصش از این حیوونای اگزوتیک هستش خیلی خوب راهنماییت میکنه ولی به نظره من شستشو با شامپوی مخصوص خیلی میتونه به سلامته حیوونت و اینکه اصلا مریض نشه کمک کنه البته بعدش حتما و حتما باید خوبه خوب خشکش کنی که سرما نخوره
2731
سلام ما یه خوکچه ناز و کوچولو به تازگی خریدیم اصلا باهامون دوست نمیشه ، یه خونه کوچولو گذاشتیم تو قفسش همش می ره توی اون و تا ما رو می بینه در می ره خیلی هم کم غذا می خوره از هر چی یه کم می خوره و دیگه لب بهش نمی زنه ، کلی تنوع غذایی بهش میدیم ولی نتیجه نداره لطفا راهنمایی کنید باهاش چطور رفتار کنیم ؟؟؟؟ حیوون نانازی گناه داره
زندگی من زیباست ، آرامش و سلامتی و ثروت در زندگیم موج می زند ((خدایا همه اینها را برای دوستانم هم آرزو می کنم )). سپاسگزاااااااااااارم .
خوکچه من زخم قسمتی ک دستشویی میکنه بهتر شده اشتهاشم بهتر شده البته پماد زدیم تا کمی خوبشد در کل الان مث سابقشه فقط موقع دستشویی کردن یکم دردش میگیره عزیزم این خوکچه مام از همه فراریه بجز من .چون من ب ارومی باهاش برخورد میکنم همیشه دوتا دستم باز میکنم خودش میاد بغلم و بعضی وقتا تو بغل من دوتایی میخوابیم تنها راهش اینکه دستات حتما کنارش نگرداری تا احساس امنیت کنه و یکم نازش کنی و بخصوص با غذا دادن هم خیلی میتونی بهش نزدیک بشی