2726
عنوان

عبارات نامناسب!

11 بازدید | 16 پست
می‌خوام خاطره زایمانمو بذارم. تو ورد تایپ کردم می‌خوام کپی پیس کنم ولی می‌گه در متن شما از عبارات نامناسب استفاده شده است. چی کار کنم؟ از کجا بفهمم به کدوم عبارت حساس شده؟
خداوند به هر که بخواهد رزق بی‍حساب می‌بخشد. (آل عمران 37) برای سلامتی همه تو راهی‌ها صلوات
هم راه اول نداری تو متن ؟؟ خخخخ 😆
خداییش بیاین ظاهربین نباشیم    ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....      

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ادم چه نکاتی رادر ضمن تاپیک ها یاد میگیره .من دیروز با دوستم که رفته بود مشاوره 500 داده بود صحبت میکردم دیدم 100درصد حرفای مشاور و من از اینجا یاد گرفته بودم هر چی میگفت من از کاربرها یاد گرفته بودم . اینجا خیییلی خوبه
حیلت رها کن عاشقــا دیوانه شو دیوانه شو و انـدر دل آتش درآ پــــروانـه شــو پروانــــــه شو هــم خــویش را بیگـــانه کن هم خانه را ویرانه کن و آنگه بیا با عاشقان هم خانـه شـو هم خانه شــو رو سینــه را چـون سینه ها هفت آب شو از کینه ها و آنگـــه شراب عشــق را پیمانـــه شــــو پیمانــه شـو باید کـــه جملــه جــان شــوی تا لایق جانان شوی گـــر ســوی مستــان میــروی مستانه شـــو مستانه شو... مولوی
2706