2733
2734
عنوان

مامای خصوصی یا دکتر متخصص؟؟؟؟؟

2285 بازدید | 19 پست
من میخام زایمان طبیعی کنم حالا موندم که مامای خصوصی بگیزم یا واسه زایمان برم پیش دکتر متخصص یعنی دکتر خودم کدومش بهتره ؟
گر نگه دار من آنست که من میدانم/شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سلام دوست عزیز من خودم مامان نشدم هنوز ولی من اگه جای شما بودم میرفتم پیش متخصص حالا دکترشماهم متخصصه که چه بهتر چون از اول زیر نظرش بودید
دخترنازم من وبابایی برای دیدنت لحظه شماری میکنیم خدایا به خاطر هدیه ای که به مادادی هزاران بار شکرت خدایاممنونتم که مارو لایق دونستی تاپدرومادرباشیم خدایاهمانطورکه دل منو شادکردی دل همه منتظرهای نینی هم هرچه زودترشادکن وکمکم کن که دخترم وصحیح وسلامت بغل بگیرم خدایاخیلی دوست دارم  
خودمم فک میکنم از نظر بخیه و اینا دکتر خودم بهتر باشه و هم اینکه بسیار خانوم مهربون و صبوریه ولی دکتر 7-8 ساعت درد رو کنارت نمیمونه میره و میاد ولی ماما تمام وقت پیش خودته حالا موندم
گر نگه دار من آنست که من میدانم/شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد
مامای خصوصی .من مدیون مامام هستم.اگه نبود دکترم منو سزارین میکرد.پا به پام دلداری و محبت بهم میکرد و بهم امید میداد.نیم ساعت یه بار هم دکتر میومد میگفت این پیشرفت نداشته سزارینش کنید.کلی مامام مادرانه التماس میکرد بهش وقت بدن.با اینکه چه سزارین میشدم چه طبیعی اون پولشو میگرفت. تازه از یه ماه قبل با هم جلسات ماساژ داشتیم.خیلی خوب بود.
2738
دکتر من توی اصفهان خیلی معروف بود.خورشید عراقی.این ماما هم مامای انحصاریش بود.یعنی فقط با خودش کار میکرد.بیمارستانم هم خصوصی بود.ولی دکتر هر از گاهی یه سری میزد.اما ماما از صبح ساعت پنج تا لحظه ی زایمان کنارم بود.
اگه خیلی برات مهمه که شوهرت کنارت باشه قضیه اش فرق داره.ولی از نظر روانشناسی مردها تحمل دیدن زجر کشیدن زن در زایمانو ندارند و بعدش آسیب های زیادی به زندگیشون وارد میشه.از رابطه زناشویی و بارداری زنشون میترسن.
2706