2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سلام.توی انزلی یه متخصص کودکان است.ختنه هاش حرف نداره.حتی بچه من حین تزریق بی حسی را هم نفهمید.جالب اینکه بالاترین آمار ختنه ایران را دارد..سابقه 20 سال ختنه دارد.اگه بچه درد داشته هیچ پولی نمی گیره.ایشون دکتر حق شناس هستش

سلام.توی انزلی یه متخصص کودکان است.ختنه هاش حرف نداره.حتی بچه من حین تزریق بی حسی را هم نفهمید.جالب ...

ممنون از راهنماییتون 

من هم پسرم رو بردم پیش دکتر حق شناس  خیلی هم راضیم

بچه حتی یک جیغ هم نکشید

من اگر بندر عباس هم باشم بدونم بچم درد نمیکشه حتما میارمش بندر انزلی پیش این دکتر

اینم تلفنشه 44422826-013

آدرسشم تو اینترنت سرچ بکنید هست

2738

سلام.ممنون از اطلاع رسانی نی نی  سایت.من از رشت پسرم را جهت ختنه پیش آقای دکتر حق شناس تو انزلی بردم.کارش بسیا ر عالی بود .جالب اینکه آقای دکتر با یک تبحر خاصی تزریق را انجام داد که اصلا پسرم هیچی نفهید.انصافا قیمتش هم د رمقایسه با کارش وبقیه پزشکان عالی  بود.جهت اطلاع دوستان شماره مطبش 44422826

با سلام وتشکر ویژه ازتمامی عزیزیان که به بنده لطف کردند و کامنت گذاشتند . تشکر مخصوص از سایت ninisit..بنده دکتر منصورحق شناس متخصص کودکان {آسم-آلرژی} هستم .سابقه بالای 22سال در امر ختنه نوزادان را دارم.بهترین روش ختنه نوزادان در حال حاضر روش حلقه می باشد.انجمن طب کودکان امریکا هم این روش را تائید کرده. بسیار راحت .کاملا بدون درد انجام میدهم.بدون خونریزی.و از همه مهمتر از نظر زیبایی آلت تناسلی کودک بهترین روش می باشد.بالاترین آمار ختنه ایران مربوط به اینجانب می باشد.مطب اینجانب در انزلی می باشد.09113463383

سلام.ممنون از اطلاع رسانی نی نی  سایت.من از رشت پسرم را جهت ختنه پیش آقای دکتر حق شناس تو انزلی ...

من متوجه نشدم بالاخره شما بیمار دکتر حق شناس هستید یا خود دکتر حق شناس؟

سلام.خدمت nazi1982سلام ویژه دارم.این کامنت های که با نام ایرانی1در این سایت گذاشته میشه.از طرف والدین بچه ها و با اجازه آنها  طی نظر سنجی که تو مطب انجام میگیره.از طرف آنها تو مطب نوشته میشه.فیلم ها و عکس های تمامی بچه ها بعد از ختنه تو پیج اینستا mansoorhag123موجود هستش.با تشکر

2706