2737
2734
عنوان

لطفا اقایون مودب جواب بدن؟

202 بازدید | 70 پست
من ارشد زبان دارم. چهار ساله ازدواج کردم و یه بچه 16 ماهه هم دارم. خونم هم بزرگه که همیشه تمیزه. غذام هم ساعت یازده اماده اسن و صبح هم با وجود بچه حتما صبحانه را زود اماده میکنم و با هم میخوریم. تو خونه هم کار انجام میدم که درامدش ماهی یه تومن بیشتر یا کمتر میشه. تا ترم قبل هم دانشگاه درس میدادم که الان به خاطر بچه نمیرم. حالا من گاهی برای تفریح میام نی نی سایت و بعضی از مواردی که برام جالبه بخصوص در مورد خیانت و نامردی مردا برای شوهرم تعریف میکنم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
یعنی اینکه من ادمی نیستم که اصلا وقتم را تلف کنم اما شوهرم جوری حرف میزنه که انگار صبح تا شب دارم مثل خیلی از خانومای خانواده خودش وقت تلف میکنم. من حتی با تلفن هم زیاد علاقه ندارم صحبت کنم
عزیزم بگو اوقات فراغتم رو هر جور دلم بخواد پر میکنن در ضمن نباید هر اتفاقی اینجا می افته به همسرتون بگید
 من یک فمینیسم هستم و به برابری حقوقی سیاسی اجتماعی انسان ها معتقدم هیچ انسانی نباید به خاطر جنسیتش وظیفه ای بهش دیکته بشه و نتونه به علایقش برسه
دیگه دنبال بهانه گشته همینو پیدا کرده دیگه براش تعریف نکن بعضی مردها اینجورین بعدا از حرفات علیه خودت استفاده میکنن
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
2706