2733
2734
AxGiG,عکس گیگ پایگاه آپلود عکس ویژه وبلاگنویسان;

سلام خانوما ما اینجا همه تجربه سخت بارداری پوچ داشتیم حالا میخوایم دور هم جمع بشیم با هم همدردی کنیم و دوباره بریم اقدامو انشالا بارداری سالمی تجربه کنیم هممون وتا اخر کنار هم باشیم من اسماتونو وارد میکنم به حق 6 ماهه امام حسین هممون نی نی دار بشیم ....."

اسم .......سن..... تعداد بارداری پوچ.....ماه اقدام...تاریخ پریود

1.نازنین جون...؟...... 2 بارداری پوچ .....اقدام از دی ....؟ داروی مصرفی ا اس ا و کابرلین و پرودیزون

2. مریم 23 جون ....31 سال...1 بارداری پوچ.....اقدام از دی..23 دی تاریخ پری

3.مروارید چون...36سال...2بارداری پوچ ...هنوز اقدام نکرده ...1اذر تاریخ پری

4.تصمیم کبری....24 سال...1بارداری پوچ...ماه 3 اقدام ....2 بهمن تاریخ
پری داروهای مصرفی گلوکوفاژ وفولیک اسید5و ویتامین ای

5.fatimo جون....28سال.....2 بارداری پوچ....اقدام از اذر.....20 اذر تاریخ پری دارو مصرفی قرص تیروییدو.فولیک اسید 5..و روزی 1دونه هم متفورمین

6. مامان ارین .... سن ۳۱.... حاملگی اول یک پسر شش ساله ... حاملگی دوم پوچ ... تاریخ پری؟ اقدام از بعد عید

7.زهرا جون .... 29سال ... 2بارداری پوچ...ماه دوم اقدام...29 اذر تاریخ پری

8.maman maryam حون...21سال....1بارداری پوچ....اقدام از دی ..تاریخ پری23 دی

9.مارال جون....28 سال...1بارداری پوچ....اقدام از بهمن 94...تاریخ پری؟

10.یلدا جوون...36سال...1بارداری پوچ...9 ماه اقدام ...به لطف خدا اذر ماه مامان شد خداروشکر

11.سمرا.....28 ساله....دوتا بارداری پوچ....تاریخ پری 28 دی...اقدام از بهمن.

12.سانی...۳۲ سال...., بارداری اول سقط خودبخودی,.... بارداری دوم پوچ,....ماه 4 اقدام...., فولیک اسید۵ و آسپرین...تاریخ پری؟

Klik hier <a target=Klik hier voor meer gratis plaatjesKlik hier voor meer gratis plaatjes
تمام دلخوشیم پسرم😍😍😍😍
سلام من یه بارداری پوچ داشتم و الان هم یه پسر دارم که 3 سالشه و خداروشکر سالم، دکتر گفت امکان داره برا هرکس پیش بیاد مثه یه بادوم که پوک میشه و البته هیچ ارتباطی هم با بارداری های بعدی نداره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
اره خوبه مریم جون منم همینطور ویتامین ای میخوریمو هر روز اب پرتقال طبیعی و ویتامین دی تازه تموم کردم فولیکم که میخورم البته چیزای گیاهی هم میخورم واسه تقویت تخمدان
تمام دلخوشیم پسرم😍😍😍😍
2706