2737
2734
واییی دارم دیوونه میشم از اول بارداری یبوست شدییید داشتم دوماهه موقع دغع خونریزی هم داشت دکتر انتی فیشر بهم داد امشب دیدم نهههه وضعم خیلی خرابه یه گلوله بزرگ از مق..د زده بیرون حالا چیکار کنمممم یعنی یه عمل دیگه اضاف شد؟؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
ملین زیاد میخورم میخوام این زایده ای که بیرون زده خوب بشه عملش شنیدم درد داره وااای خدا به دادم برس هر قسمتی از بدنم زیر عمل رفته جز این دیگه طاقط عمل ندارم
2738
ببین از من نیشنوی خود درمانی نکن تو اولین فرصت پیش یه پزشک متخصص برو. نه پزشک زنان. این مریضی دوره طلایی داره اگه تو اون دوره رفتی دکتر دارو درست و حسابی داد خوب شدی که خوب میشی وگرنه تا ابد درگیرشی. آنتی فیشر هم اصلا خوب نیست. پماد رکتول عااااااااااالیههههه خاک شیر بریز تو آب ولرم هر روز صبح یه لیوان بخور ناشتا. انجیر خشکم بنداز توش. عسل هم هر شب بزن به قسمت زخم زود ترمیمش میکنهخونریزی رو قطع میکنه.
خدایا هزاران بار شکرت به خاطر همه نعمت هات...[smiley]s/sm_29.gif[/smiley].........یا بن الحسن! امان ز لحظه ی غفلت که شاهدم باشی....
2706