2733
2734
حتما تو بارداری نوک سینه رو چرب کنید تا تو شیر دهی زخم نشه وگرنه بیچاره میشید از درد وحشتناکش .من الان 34 روزه داغونم
برای شادی روح امواتم و حاجت دلم یه صلوات میفرستی دوستم؟!!! اللهم صل علی محمد و اله محمدو عجل فرجهم....
کاش یکی بود بهم میگفت تو بارداریم که چقد این موضوع مهمه الان 34 روزه بچم بدنیا اومده و من هیچ لذتی نمیبرم چون همش درد دارم وقتی بیدار میشه غصم میگیره
برای شادی روح امواتم و حاجت دلم یه صلوات میفرستی دوستم؟!!! اللهم صل علی محمد و اله محمدو عجل فرجهم....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اگه میخوای زود خوب بشه اول اینکه دوروز و هر روز چندبار کمی باروغن خوب ماساژش بده بعداز دو روز دیگه فقط با شیر خودت ماساژ بده، و اینکه جوری سینه رو باید بذاری تو دهن بچه که مقداری از هاله قهوه ای سینه بره تو دهنش هم درد کمتر میشه هم زخمش زودتر خوب میشه
2738
اره عزیزم من اگه میدونستم از همون اول چرب میکردم بخدا دردش وحشتناکه دعا کنید برام تا خوب شم
ساغر جون همه کار کردم ولی خوب نشد یک پماد کامل هیدرو درم رو تموم کردم درست نشد بعدشم الان اکثرا زخم میشن .چه بهتره که ادم از اول نشه که بخواد درد بکشه مرسی نازی جون
البته توجه داشته باشید که تحریک نوک سینه تو بارداری خیلی توصیه نمیشه چون می تونه باعث تحریک زایمان بشه دوست عزیز برای زخم نوک سینه بهتون کرم شقاق سینه ماستلا رو توصیه می کنم یه مقدار گرونه ولی مثل آب رو آتیش می مونه
2706