2737
2739
سلام بچه من دو ماهشه...ارزو به دلم مونده سینه مو راحت بگیره و ده دقیقه مک بزنه....یا اصلا نمیگیره و از گرسنگی خوابش میبره از بس گریه میکنه یا با حرص چند دقیقه مک میزنه و ول میکنه....شیشه هم نمیگیره.....شما مثل من بودید؟چکار کردید؟
به امید خدا من به هدفم میرسم
بچه من وقتایی که خیلی گرسنه باشه درست سینه رو میگیره و خوب شیر میخوره ولی وقتایی که زیاد گرسنه نیست مثلا یه ساعت قبل شیرشو خورده باشه میبینم داره دستشو با ولع میخوره میذارم رو سینه اولش نمیگیره بعد با حرص میگیره چند تا مک بیخود میزنه و با عصبانیت ول میکنه بارها و بارها اینکارو تکرار میکنه اگه خیلی طول بکشه از سینه جدا میکنمش چون تحمل این وضع شیرخوردنشو ندارم ولی گاهی خودش آروم میشه و با مکیدنای آروم خوابش میبرم ، دختر من دوماهشه و الان ده روزه این مدلی شده گاهی هم یه سینمو نمیگیره اون یکی رو میگیره و گاهی هم نشسته شیر نمیخوره وقتی میخوابم کنارش میخوره کلا داستان دارم باهاش ، شیر خشک هم تا به حال بهش ندادم و دوست هم ندارم بدم چون وزن گیریش تا حالا خوب بوده
زندگیم بوی گل میده! گل "رز "و "یاس"!
قاصدک شیرتو بدوش با قاشق بده دخترت بخوره تا وزن بگیره بالش بچه هم بزرگسال بذار براش یه کمی هم اتاقشو خنک کن کلاه سرش نکن اصلا کش شلوارش هم تنگ نباشه راحت باشه به
زندگیم بوی گل میده! گل "رز "و "یاس"!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
سلام پسر من هیچ موقع سینه ام رو نگرفت و تا ٢٠ روز اول بدترین روزهای عمرم سپری کردم...خیلی سخت بود واقعا...تا اینکه راضی شدم و شیر خشک دادم بهش..الان ١٧ ماهشه و من فقط از اینکه چرا اون روزها بخاطر سختی هایی که داشت نتونستم از کوچولوم لذت ببرم و خیلی ناراحتم