2737
2734
سلام مامانا. چند وقت پیش گفتم پسرم ادرار شو نگه میداره.دیشب بردیم متخصص ارولوژی کودکان گفت مجرای ادرارش تنگ شده.گفت با درجه تب روزی سه نوبت به مدت یک هفته بازش کنید اگه باز نشد نیاز به عمل داره.خیلی نگرانم از یه طرف ن میخوام کارش به عمل بکشه از یه طرف هم ترس دارم با نوک درجه وارد کنم. خود بچه ام وقتی دکتر وارد کرد جیغ و گریه اش بلند شد.میشه راهنماییم کنید
که عشق آسان نمود اول ولی افتاد مشکلها

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
آره مامان آلوچه چون جیش شو نگه میداره اولین سوالی که پرسید گفت ختنه شده؟ گفتیم بله که گفت احتمال تنگی نوک مجرا داره که اونم با یه معاینه این تشخیص رو داد
که عشق آسان نمود اول ولی افتاد مشکلها
2738
بچه دختر خاله منم همین مشکل رو داشت عمل لیزری انجام داد پسرش خوب شد .. عمل سنگینی نیست

سلام. خوبید؟ میشه اسم دکتر رو که دخترخاله ات برده پیشش برام بپرسی؟ آخه من پسرم همین مشکل رو داره. خیلی نگرانم. بعد میشه بپرسی بیهوش بوده یا بی حسی

عضو گروه رز قرمز هستم. وزن شروع ۸۸.۴۰۰. تاریخ شروع، ۱۰/۸/۱۴۰۰. هدف اول.۸۰‌  هدف دوم. ۷۵. هدف سوم۷۰. هدف چهارم. ۶۵.  وزن فعلی. ۸۸.۴۰۰