2726
رفتم آزمایش دادم. گفتن مشکوک. باید 48 ساعت بعد ناشتا تکرار کنی. من نمی آزمایش بارداری که ناشتایی نمیخواد . بعد هم هیچ عددی بهم نگفتن فقط گفتن گزارشی نشده. خیلی میترسم بچه ها خیلی. ترخدا بهم دلداری بدید نه به تایپیک و حال دیروز نه به حال امروزم...
گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشود🍃 گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود🍃 گاهی گدای گدایانی و بخت با تو یار نیست🍃 گاهی تمام شهر گدای تو میشود🍃
با 4 تا بی بی مارک هلی مختلف خط انداخت. یعنی چی اخه
گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشود🍃 گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود🍃 گاهی گدای گدایانی و بخت با تو یار نیست🍃 گاهی تمام شهر گدای تو میشود🍃
سلام ایشالا که بارداری نگران نباش حتما لقاحت دیر بوده منوقتی آز دادم گفتن بتا 900 ولی باید از ادرار هم برامون بدی هرررچی گفتم چرااا مگه مثبت نیست مگه فقط خون نیست گفتن برای تکمیل جوابه تو هم نگران نباش ایشالا که مامان شدی
خوم کرمانشانی فارسی نیه زاااااااانم....🥰

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
یعنی صبر نکنم تا فردا؟ آخه موندم چرا یه عدد هم بهم نگفتن؟؟؟
ففر فدات شم!. کهکشان نی نی ها! اولین کسی که از اسمم تعریف کرد. یه خیال پردازیه. یه کهکشان پر از نی نی که منتظرن خدا بهشون بگه تو کدوم دل برن!اینطوری بهش نگاه میکنم
لیلا خب آزمایشگاه دادم دیگه. آزمایشگاهش هم معتبر بود. من هیچوقت تاخیر ندارم سر موعد میشن 30 یا 31. اما امروز 34
چی میدونی؟ اسم آزمایشگاهم ولیعصر !
کهکشان جون ایشالا مثبته این پروسه رو‌هم به عنوان شیرینی های انتظارش ثبت کن. هر پنج تا بی بی چک هم نگه دار،دیروز راجع بهش حرف زدیم ی چیزی بگم امید وارم برداشت مثبت داشته باشی ادم هرچی بیشترمشتاق و منتظره پروسه ی پاسخ دهیش عجیب تر میشه وقتایی که منفیه،هنوز ازمایش ندادی جوابتو میدن میگن منفی ولی الان که مثبته ،دق میدن تا بگن،اجازه نمیدن که آدم یهو خوشحال شه، شما اینارو بزار پای شیرینی و خاطرات خوش گلم، مگه چند نفر هستن که آزمایششون برای بارداری تکرار بشه اینا همش برای اینه که بعدا قدر بدونیییی گلم موفق باشی من شخصا منتظر خبرای بعدی هستمااااا توروخدا بی خبرمون نزار اون پست دیروزت رو هی چک میکردم بازم چک میکنم تا خبرای خوش
ببین بعصی ازمایشگاهها خیلی کم جواب مشکوک میدن چون کارشون هیلی دقیقه و چند بار میگذارن اما بعضی ازمایشگاهها به خودشون زحمت نمیدن و میزنن مشکوک که بری دوباره آز بدی هم پولشو میکیرن هم از جواب مطمین میشن والا یه تیتر بتا دادن که کاری نداره ! من خودم با 90 بتا واسم مثبت اعلام کرد ! تاحالام نگفتن 48 ساعت بعد بیا
خداحافظ دوستان عزیزم*لبتون خندون، دلتون شاد ،جیبتون پرپول و خوابتون پر از آرامش
2706