2726
عنوان

فشار خون خیلی پایین در بارداری

97731 بازدید | 29 پست
با سلام دوستان من خیلی نگرانم 3 ماهه باردارم حالت تهوع شدید دارم امروز دکتر گفت فشار خونم رو 6 . کسی بوده فشارخونش انقد پایین باشه واسه نینی ضرر که نداره؟
**دور باش اما نزدیک، من از نزدیک بودن های دور می ترسم!!**
نترس منم الان هفته 19 هستم و همش فشارم پایینه و سرگیجه دارم. بالاتر از 9 نمیاد همش 9 رو 5 یا 9 رو6 اما دکترم گفته طبیعیه سن بارداری که بالابره فشارم بالا میره در نتیحه اولش هر چی کنتر باشه بهتر. برای حالت تهوعتم زنجبیل بخور خیلی خوبه الان تازش هست هربار یه تیکه کوچولو بریز تو غذاهات یا شیرینی خونگیت. البته دیگه به غذات فلفل نزن. غذاهای خشکم زیاد بخور نه آبکی زد خوب می شی
کلاْ افرادی که ازدواج میکنند دو دسته اند . آنهایی که از جانشان سیر شدند و آنهایی که قصد جان دیگری را دارند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم نگران نباش فشار بالا خطرناکه ؛ فشار پایین فقط برای خودت ضعف و بی حالی میاره ولی برای بچه خطری نداره ؛ منم همین طور بودم ؛ اگه میلیت می کشه انجیر خشک و مویز بخور که زیاد ضعف نکنی
هر وقت در زندگی‌ات گیری پیش آمد و راه بندان شد، بدان خدا کرده است؛ زود برو با او خلوت کن و بگو با من چه کار داشتی که راهم را بستی؟ هر کس گرفتار است، در واقع گرفته ی یار است. ( حاج آقا دولابی)
2728
در ضمن مایعات هم زیاد نخور چون حالت تهوع بارداریو بیشتر می کنه
هر وقت در زندگی‌ات گیری پیش آمد و راه بندان شد، بدان خدا کرده است؛ زود برو با او خلوت کن و بگو با من چه کار داشتی که راهم را بستی؟ هر کس گرفتار است، در واقع گرفته ی یار است. ( حاج آقا دولابی)
منم فشارم 11 رو هفته و ماه 3 رو تازه تموم کردم دکترمم چیزی نگفت....راستی فشارت چند رو شیشه؟
من میتونم! میتونم! میتـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــوووووووووووووووونم!!!!!!! (^_^)
الان سخته واقعا می دونم ؛ ولی تموم می شه ؛ باور کن یه روزی میرسه که دلت برای این دوران تنگ می شه ؛ قدر این دورانو بدون و تو همون حال بد برای بچه ات و همه دعا کن باور کن که مستجاب می شه
راستی بیسکوئیت و نان خشک و نان سوخاری واسه رفع تهوع خوبه اول صبح بخور من واقعا تاثیرشو حس میکنم
من میتونم! میتونم! میتـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــوووووووووووووووونم!!!!!!! (^_^)
منم الان 13 هفته و 2 روزمه اما اصلا شکمم جلو نیومده...4 کیلو چاق شدم ولی شکمم اصلا تابلو نیست
2706