2737
2734
عنوان

تو هفته 41 چرا تکونای بچم کم نمیشه؟

6760 بازدید | 61 پست
41 هفته و 5 روزم هیچ علامتی از زایمان ندارم معاینه شدم فقط یه روز لک دیدم و دیگر هیچ نی نی هم چنان برای خودش جابجا میشه و حرکات لغزشی دردناکی ایجاد میکنه مگه نباید تو هفته اخر تکوناش کمتر بشه پس چرا فرقی نکرده؟ یه دکترم گفته احتمال طبیعی کمه چون سرش درشته یه دکتر دیگه گفته سرش خوبه مشکلی نداره.تو زایمان طبیعی در چه صورت سزارین میکنن؟ اگه سرش درشت باشه باز باید صبر کنن 10 سانت باز شم بعد اگه نیومد سز میکنن؟ من خیلی نگرانم چون باید دو تا دردو بکشم هم طبیعی هم سزارین
یا خدا تو هفته 42 دکترت چرا هیچ کاری نمی کنه ؟ چه بی مسءولیتن بعضی دکترا
خداییش بیاین ظاهربین نباشیم    ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....      

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
راه میرم خم و راست میشم کار میکنم نی نی یه تکونایی به خودش میده و تموم دوباره روز از روز روزی از نو.میگم کاش کیسه ابم پاره میشد تو خونه تند تند راه میرم فایده نداره
2738
وضع مالیمون ریخته به هم پولشو ندارم دکترم میگه هنوز وقت داری میگه دهانه رحم بسته اس و نوار قلبشم خوبه صبر کن ولی خودم حس میکنم بچم داره روز به روز بزرگتر میشه چون دیگه حمل شکمم برام سخت شده
عزیزم مثل کسی که جارو نپتون می کشه مثل ببخشید گربه تو خونه روی زانوهات و به حالت خم راه برو. روغن کرچک خوراکی یه شیشه مثل شیشۀ شربت سرفه از داروخانه بگیر و همه اش رو سر بکش (توجهی به مزه نداشته باش)، همین امروز فردا موقع درد زایمان می گیردت. اگه دردت نگرفت حتما دکتر دیگه ای برو. ممکنه بچه ات تو شکمت مدفوع کنه که خیلی خطرناکه چون مدفوع رو می خوره. همچنین بچه وزنش خیلی کم میشه و ممکنه پوستش چروک بشه.
دکترت چیزی حالیش نیست عوضش کن حتی زایمان طبیعی هم حد و مهلت داره . باید با آمپول فشار بچه را بیارن دور از جون یه دفعه بچه خفه میشه
خداییش بیاین ظاهربین نباشیم    ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....      
2706