2733
2734
عنوان

...شعرهای کودکانه مذهبی...

2090 بازدید | 9 پست
مامانای گل سلام. من چند تا شعر میذارم لطفاً شما هم همکاری کنین.
زنی که زیبایی اندیشه پیدا کرده باشد زیبایی تنش را نشان نمی دهد. دکتر شریعتی
کوچولو بچرخ میچرخم دور علی میچرخم قبله من همینه امام اولینه کوچولو بشین میشینم عشق علیه دینم دشمنی با دشمناش حک شده روی سینه م کوچولو پاشو پامیشم فدای مولا میشم نوکر عاشقای حضرت زهرا میشم کوچولو بایست می ایستم بدون که تنها نیستم دست علی یارمه خودش نگه دارمه
یه دل دارم حیدریه عاشق مولا علیه من این دلو نداشتم از تو بهشت برداشتم خدا بهم عیدی داد عشق مولاعلی داد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اتل متل پروانه نشسته روی شانه صدا میاد چه نازه میگه وقت نمازه به این صدا چی میگن میگن اذان اقامه شیطونه ناراحته دنبال یه فرصته میگه آهای مسلمون نماز رو بعداً بخون
2728
با دستی از شکوفه در انتظار هستیم   روزی که او بیاید گویی بهار هستیم   با دستی از شکوفه از راه خواهد آمد   در لحظه‌ای پُر از گُل ناگاه خواهد آمد   پروانه‌ها در آن روز خواهند خواند آواز   لب‌های غنچه آن روز با خنده می‌شود باز   آن روز آخرین روز از عمر انتظار است   پایان فصل سردی آغاز نو بهار است
دویدم و دویدم به کربلا رسیدم کنار نهر آبی لبهای تشنه دیدم یه باغبون خسته با یک دل شکسته کنار آب خسته زانو زده نشسته کوچولوی شش ماهه اگه طاقت بیاره عموجونش تو راهه آهای آهای ستاره یه دختر سه ساله خواب باباشو دیده اشک میریزه میناله امام مظلوم من کاشکی کنارت بودم وقتی که تنها موندی رفیق راهت بودم
2738
آی بچه جون دروضو صورتو اول بشور بعدش بشور دست راست ای گل خوش رنگ و بو دست چپت رو عزیز بشور تو خوب و تمیز برای مسح سرت آب دیگه رو دست نریز حالا بکش مسح سر ای گل ناز و زیبا تا جایزه بگیری تو از مامان و بابا
کسی که تفکرش با تو متفاوت است، دشمنت نیست.! انسان دیگری ست با دیدگاه دیگر، فقط همین...... اگر فقط همین یک اصل را می پذیرفتیم، روابطمان بهتر می شد، آرامشی توام با احترام. به همین سادگی.....