2737
2734
عنوان

چسبیدن بچه به من ! ای وای !‌ کمک

34 بازدید | 15 پست
سلام علیکم ! یه دخمل دارم العان تو ماه دهمه !‌ این خانم از وقتی که پا میشه تا وختی که میخوابه چسبیده به من ! حتمان باید کنارش بشینم که خانم صداش در نیاد و بازیشو بکنه .. دم به دقه هم میپره بقلم !!! ینی در حدی که یه (گلاب به روتون) دس به آب هم نمیتونم برم . همش گریه گریه گریه ! اینطوری نبود جدیدن شده ! خیلی سخت شده !‌جتی شب که باباش هم از سر کار میاد بغل اون هم نمیره ! با خواهش و التماس و کلی کلک و گول مالی میندازم بغلش و یکم به اموراتم میرسم ! چیکار کنم با این بچه؟ از خانوادم هم دور هستم ! مامانم و همسری میگن که چون صوب تا شب با منه اینطوری شده ! چیکار کنم یکم درست شه !‌اینطوری خیلی سخته .. تا کی ادامه داره این کاراش؟ کمک پلیز ! مرسی
اقلا تا دو سالگی همینن تازه یک تا دوسالگی بدترم میشه
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
اقلا تا دو سالگی همینن تازه یک تا دوسالگی بدترم میشه
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
منم دخترم از یه سالگی اینجوری شد پدر منو در آورد یه لحظه ازم جدا نمیشد تا تو دستشویی میومد کنارم مینشست تا حمام که میرفتم میومد کنارم وایمیساد یه ریز جیغ میزد الان یکم بهتر شده هر روز بردمش پارک و شهر بازی و جاهای شلوغ
سلام عزیزم فقط میگم لذت همین چسبیدنش ببر بعدا دیگه به زور باید به خودت بچسبونبش از من گفتن بود گلم
 👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
2738
نی نی جان اصلا ازش دور نشو این اضطراب جدایی داره اگه بخوای الان درستش کنی بدتر هم میشه یه جوری برنامه ریزی کن که تا خوابه همه کارات رو بکنی تازه من دستشویی هم میخواستم برم میرفتم اونم میبردم کاری نمیشه کرد الان اضطراب جدایی داره اصلا باهاش کل کل نکن
خدایا صبر بده ! پس فقط مشکل من نبوده ! اول ترا با صدا اروم میشد ... اون موقه ها اینقده حرف میزدم (ورررر میزدم بگم بهتره :)) ) که گلوم داشت پاره میشد .. هر چی شعر و اواز و اینا بلد بودم میخوندم ! العان دیگه باس کلوهوم جلوش باشم که شاااااید اروم بشینه :))))
من تموم کارام رو یه دستی میکردم خونوادخ شوهرم میگفتن تو مشکل کمر پیدا میکنی از بس تو بغلت هست راه میری...تا میزاشتمش زمین جیغ دنیا رو میزد دو سه ماه اینجوری بود الان خیلی بهتر شده
2706