2733
2734
عنوان

ترس از حاملگی خارج از رحم

374 بازدید | 15 پست
من روز 32 پریودیم(پریودیام 30 روزست) رفتم آزمایش و تتام 550 بود رفتم دکتر گفت تتات یکم پایینه . آیا واقعا پایینه؟ من از حاملگی خارج از رحم به دلیل عقونت های مکرر و اینکه مامانم دو حاملگی خارج از رحم داشته خیلی می ترسم. روز موعد پریودیمم دو لک خیلییییی کم رنگ صورتی دیدم. دل درد مبهم گاهی تو دلم دارم. دکتر گفته بعد 3 روز اگه تتات بره بالا 1500 دیگه احتمال خارج از رحمی از بین می ره. واقعا ربط داره؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بتای پایین که احتمال خارج تز رحمی نداره.اون بتای ل بالاس که میگن احتمال خارج از رحمی داره...بتات بنظرم خیلی طبیعیه..دکتره ازمایشگاه گفت؟
خدای مهربون لطف کرد و به جای فرشته قبلیم یه فرشته دیگه تو دلم گزاشت.هزار بار شکرش.ممنون میشم واسه سلامتی هر جوری که صلاح میدونید دعا کنید
2731
ساسی شمام احتمالن لقاحت دیر اتفاق افتاده که بتات پایینه.ایشالا میره بالا.در هر حال نگرانی نکن عزیزم
خدای مهربون لطف کرد و به جای فرشته قبلیم یه فرشته دیگه تو دلم گزاشت.هزار بار شکرش.ممنون میشم واسه سلامتی هر جوری که صلاح میدونید دعا کنید
ناراحتی رو از خودتون دور کنید دوستان تو همین تاپیک یا پیام خصوصی بهم خبر بدید نگران نمونم...ایشالا که بلا دوره.دعا میکنم
2738
علایم بارداری خارج رحمی - خونریزی واژینال یا لکه بینی - آمنوره یا عدم قاعدگی - تهوع - استفراغ - درد در ناحیه شکم - گرفتگی عضلات - احساس درد تنها در یک طرف بدن - سرگیجه - ضعف - غش کردن - درد در ناحیه مقعد - درد در ناحیه گردن یا شانه
نه دکتر زنانم گفت . نمی دونم والا برام دعا کنید . فردا می رم دوباره آزمایش بهش گفتم سونو بده ، گفت تا هفته 9 سونو نمی خواد. اگه خارج از رحم باشه که تا اون وقت منفجر می شم :(
بتات خوبه که. مرمرجان بتای پایین احتمال خارجی رحمیه نه بالا. هورمونایی که نشان دهنده بتاست از جفت ترشح میشه توی خارج رحمی که جفت تشکیل نمیشه

😙گل پسرم قندعسلم فتوکپی برابر اصل خودمه😙 شوهرم خیلی خوشبخته ازمن یه کپی کوچولو شده داره مگه نه🤗😍              اسمم دانا س دوستان

من.مترسم بارداری لعدیم.پوچ باشه دوتا پوچ.داشتم
بعد ازدوتا بارداری پوچ که هر دوبارهم کوتاژشدم بعد عمل هسیتروسکوپی که انجام دادم بعد کلی زجری که کشیدم آبان امسال بی بی چکم متبت شد هر روزباید امپول بزنم روزی ده تا قرص باید بخورم حالا میشه برام دعا کنی صلوات برام بفرستی نی نی ام صیحیح سالم بیاد بغلم سرنمازاتؤن برام دعا کنید ازخدا بخاید صیحیح سالم بیاد بغلم اللهم صل الله محمد وآل محمد{وعجل فرجهم} سال ۹۵                               ۹/۹/۹۹
عزیزم توکل به خدا لیلاجان...از ته دل برات دعا میکنم.من خودم سقط داشتم ...درک میکنم...دور از جونه همتون.ایشالا خبره خوش بهم میدی.بی خبرم نزار
اها پس من اشتباه کردم دانا و ساسی جان... ایشالا که نباشه نازنین جان
2706