2733
2734
سلام پسرم دو سال و نیمشه ، دقیقا یک ماهه یعنى از ٣٠ مهر به جز شب موقع خواب پوشکش نکردم و هیچ یعنى واقعا هیچ پیشرفتى نسبت به روز اولش نکرده حتى یک بارم جیششو نگفته و به شدت از دسشویى رفتن فراریه همه راهى رو امتحان کردم و نتیجه نداده الان یه ماهه نیم ساعت یه بار میبرمش دسشویى ولى بازم تو فاصله ها کارشو میکنه بعضیا میگن پوشکش کن و بعدا دوباره امتحان کن بعضیا مثه دکتر حبشى میگن اصلا نباید دوباره بچه رو پوشک کرد چکار کنم دیگه دارم روانى میشم
عزیزم قرار نیست ی مادر واسه هر مرحله از رشد و استقلال بچش خودشو ب کشتن بده یک ماهه داری نیم ساعت ب نیم ساعت میبریش دستشویی،خدا بهت توان بده ولی ظاهرا پسرت نمیخواد همکاری کنه ببندش و دوباره دم عید شروع کن هیچ اتفاقی نمیفته سه سالگی بگیریش پسرا دیرتر کنترلشونو ب دست میارن
دلخوشیم اینه که خدا مراقب من و همسرم و دختر کوچولومونه....خدایا ممنونم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
کسى تجربه اى داشته که بچش به خاطر لجبازى همکارى نکنه و بعد چند ماه بهتر شده باشه؟ خواهش میکنم اگه تجربه اى دارین بگین شاید به نظرتون مسخره بیاد ولى این قضیه شده معضل زندگى من
من دخترم سه سال و هفت ماه گرفتم همکار ی صفر ولی رفتیم این بار آخر براش لگن خریدم به سلیقه خودش بعد دیدم خیلی دوست داره یه خونه داشنه باشه براش خرید م و شد جایزه اولین اه زندگی اش تا یه هفته مامان جیش و اه ها براش کادو خرید و از دختر م با دادن کادو تشکر کرد که بچشون بهش میده بعد هم یه هفته خوراکی خرید و بعد مامان جیش و اه ها رفت پی کارش و دخترم خیلی شیک از پوشک گرفته شد
وقتی قبول گنی یه مادر شکست خورده ای حرف دیگران آزارت نمیده و به بچه ات هم سخت نمیگیری دیگه من اواخر سر بودم میگفتن بچه ات پوشکیه میگفتم من یه مادر شکست خوردم ولی دختر م نه شب ادارای نه یه بار جیش کنه نه فرش کثیف شه هیچی کادو خیلی جواب میده کادو رو بذار جایی که دستش نرسه بگو مامان جیش و اه ها خودش بهت میده اول اه کن اول جیش کنه هر سه تا جیش یه کادو هر اه یکی
2738
2706