2737
2734
تصویر ساک حاملگی حاویه yolk sacوفاقد فتال پل میباشد وحدود ساک نامنظم وبا واکنش دسیدوایی هتروزن مشهود است سن تقریبی رو 6هفته زده وگفته مطرح کننده میباشد missed abortion
ادعونی استجب لکم و...لا تقنطوا من رحمه الله..خدایاگفتی مرابخوانید تا اجابت کنم وهیچگاه از رحمتم ناامید نشوید ...مرادریاب
مثل جواب سونوی منه الان باید چند هفته باشی؟
خدایا بابت همه نعمت هایی که بهم دادی ممنونم خدایا مراقب نی نی توی دلم باش خدایا سالم توی بغلم بذارش خدایا همه منتظرا رو زودی مامان کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خانومی جون من الان باید هشت ونیم هفته باشم شما چکار کردی یعنی چی اینا
ادعونی استجب لکم و...لا تقنطوا من رحمه الله..خدایاگفتی مرابخوانید تا اجابت کنم وهیچگاه از رحمتم ناامید نشوید ...مرادریاب
2731
راستش باید با دکتر مشورت کنی ولی من جواب سونوم مثل همین بود رفتم دکتر گفت رشد جنین متوقف شده و باید سقط کنی البته من باید نه هفته میبودم به حرف من اعتماد نکن برو دکتر
خدایا بابت همه نعمت هایی که بهم دادی ممنونم خدایا مراقب نی نی توی دلم باش خدایا سالم توی بغلم بذارش خدایا همه منتظرا رو زودی مامان کن
هفته چندی؟؟؟من هفته های اول زود رفتم برای شنیدن صدای قلب بچه .که گفت ساک تشکیل شده اما قلب نیست.بعد دوهفته همه چی نرمال بود
خوشبخت کسی نیست که مشکل ندارد بلکه کسی است که بامشکلاتش مشکلی ندارد
دکتر سونو گفت باید سقط بشه حاملگیه درستی نیست حالا نمیدونم چکار کنم ولی لک وخونریزی اصلا ندارم
2738
missed abrotion یعنی عدم حیات متأسفم عزیزم
هفته نهم کسی میدونه این سونو یعنی جنین هم توش نیست یا جنین هست قلبش هنوز نیست من همینو میخوام بدونم