2737
2739
عنوان

دکتر برای سقط

728 بازدید | 105 پست
دوستان عزیزم سلام. میخوام سقط کنم. لطفا اگر دکتر میشناسید معرفی کنید تا زیر نظرش این کار رو انجام بدم. فقط لطفا نگید گناه داره و نکن و کاش توی دل من بود و ... فقط اگر دکتر میشناسید راهنماییم کنید. شرایط روحی و جسمیم اصلا خوب نیست. اگه کمک کنید تا عمر دارم دعاتون میکنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا همه این روزا میخوان سقط کنن؟ ببخشیدا ولی خب چرا همون اول حواستون نیست که حالا بخواید این همه اسیب روحی و جسمی به خودتون بزنید؟
حتما امضام رو بخون. سلام طاعات و عباداتتون قبول. این روزها ترند ترین موضوع جهان بحث جنگ فسطین و اسرائیل هست.شاید برای خیلی هاتون توی این جنگ روایت ها سوال پیش بیاد که ماجرا چیه، دعوا سرچیه و اصلا به ما چه ربطی داره.وظیفه ی ما اینجا چیه و اصلا این ماجرا ربطی به مسئله ی ظهور داره؟! شاید مادرید و یا معلمی هستید که بچه ها و دانش آموزانتون سوال میپرسن و نمیدونید باید در این مورد چی بهشون بگید.من میخوام یک دوره ی کاملا رایگان ۷روزه بهتون پیشنهاد کنم که جواب تمام این سوالهاتون رو داده.دوره از ۱۰ فروردین شروع میشه و کاملا افلاین هست. پادکست های نیم ساعته در کانال های ایتا بله یا تلگرام در اختیارتون قرار میگیره حتی اگر زمان ندارید گوش بدید خلاصه و نقشه ذهنی هم دارن.فرصت زیادی ازتون نمیگیره اما قطعا میتونه کمک کنه مرز بین حق و باطل رو تشخصی بدید و بفهمید وظیفه ی ما این وسط چیه. این دوره با زحمت گروهی از دغدغه مندان تنظیم شده به امید اینکه قدمی در جهت آمادگی در راه ظهور برداریم. بهم درخواست دوستی بدید لینک ثبت نام رو براتون میفرستم.
2728
شایدالان خیلی زیاد غصه ومشکلات داری حتی شاید فک کنی یه درصد نمیتونی نگهش داری....ولی فرداچی ده سال بعد چی؟ازپشیمونی آبغوره گرفتن وزانوی غم به بغل گرفتن گذشته روجبران نمیکنه....یکم فک کن این یه قتله مث اینکه یه آدموبکشی..به قیامت فک کردی؟
حال من حال عجیبیست هیچ کسی فکر کسی نیست
2738
بعضی موقع ها فقط دست مادر نیست. دوست من در آستانه جدایی بود همه کاراشونم کرده بودن یه هفته مونده به دادگاهش متوجه شد بارداره. گریه میکرد میگفت چیکارکنم. الانم همینطوری نمیتونه تصمیم بگیره سقط کنه یا نه. یا نگه داره بچشو بعد زایمان جداشه.
هرکسی دیدم سقط کرده تو آینده شده 20-30 سال بعد عواقبشو دیده... زن داییم با چنکک سقط کرد سرطان سینه گرفت... اون یکی زندایی بچه پنجمشو سقط کرد...یه دخترش سه تا ازدواج وحشتناک...یکیشم الان طلاق گرفته... خالم دوقلو داشت از خرجش ترسید سقط کرد بعد چندسال رحمشو تخلیه کردن رگهای قلب و مغزش گشاد شده... یا خودت ضررشو میکشی یا عزیزات بعد 30 روز قلبش میزنه اون الان قلب داره حق نداری با سرنوشتی که خدا خواسته دخالت کنی حالا شرایط هرچقدرم وحشتناک باشه بجای فرار محکم باش و بجنگ چرا کم میاری؟
خدایا پسرم خودت دادی و خودتم گرفتی...من و خواهرش خیلی منتظرش بودیم جای خالیش دلمون آتیش زده .تنها دلخوشی من و دخترم بود...بعد چهارسال و سه تا سقط و پنج بار بارداری باز دست خالی برگشتم پیش دخترم... خدایا خودت کاری کن صحیح و سالم و دل خوش اینبار دست پر برگردم خونه....    
از 200 میلیون بارداری در سال، 50 میلیون منجر به سقط عمدی یا خودبخودی میشه . کدوم عواقب وحشتناک؟؟ عواقب وحشتناک اینه که یک زن، 9 ماه چیزی رو که نمیخواد حالا بهر دلیلی، بسختی حمل کنه و بدنیا بیاره و با افسردگی و از سر ناچاری بزرگ کنه. عواقب وحشتناک اینه که آدم هر روز صبح که بیدار میشه و یادش میاد ناخواسته باردار شده، غم دلشو بگیره و روزش تا شب سیاه بشه. من هفته 9 هستم و از همون هفته های اول دنبال سقطم اما قرصش کمیاب شده ... دیگه هم فکر نکنم الان قرص کارساز باشه و حتما به کمک دکتر نیاز دارم برای سقط
میدونم شایدالان غصه عالم تو دلته یا از حرفای ما عصبانی بشه اما تو مگه از آینده و سرنوشت خبر داری؟ شاید این بچه برای تغییر زندگی تو یا حتی آدمای دیگه مقدر شده که باشه... تو کار خدا دخالت نکن گلم...محکم باش...بسپر بخدا... چرا ماها هزارتا بلا سر خودمون میاریم باردار نمیشیم اما تو یه قلب داره تو بدنت میزنه اینا حکمت خداست ...
خدایا پسرم خودت دادی و خودتم گرفتی...من و خواهرش خیلی منتظرش بودیم جای خالیش دلمون آتیش زده .تنها دلخوشی من و دخترم بود...بعد چهارسال و سه تا سقط و پنج بار بارداری باز دست خالی برگشتم پیش دخترم... خدایا خودت کاری کن صحیح و سالم و دل خوش اینبار دست پر برگردم خونه....    
2706