2737
2734
دخترم ٣ سالشه و وزنش١٠ کیلو هست خیلی کمه خیلیییییی دیروز اینجا دیدم یه خانمی دخترش ٣ ساله ١٣ کیلو بود ناراحت بود دختر من ١٠ کیلو هست دارم دق میکنم دیگه موندم چیکار کنم انقد دکتر بردمش هیچکدوم هیچ غلطی نکردن دیگه الان ٦ ماهه هیچ دکتری نبردم.... بد غذا هم هست ولی همه چیو بهش میدم بخوره به زور سانروز یکم اشتهاش خوب میشه امگا ٣ خارجیم بهش میدم اگه کاری میدونید یادم بدین یا دکتر خاصی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
پسرمن دوسال ونیمه ده کیلویه غصه نداره دکترش میگه مهم اینه سالمه این بچه ژنتیکیش لاغره خودم وباباش هم لاغریم به خودمون رفته تمام ازمایشاوچکاب هم کردیم مشکلی نداره فقط لاغره
آدمک آخردنیاست بخند..آدمک مرگ همین جاست بخند..اآن خدایی که بزرگش خواندی..بخدامثل توتنهاست بخند..دست خطی که توراعاشق کرد..شوخی کاغذی ماست بخند..فکرکن دردتوارزشمنداست..فکرکن گریه چه زیباست بخند..صبح فردابه شبت نیست که نیست..تازه انگارکه فرداست بخند😄
2738
ایدا جون اره من و شوهرمم هر دو لاغریم بعنی شوهرم لاغره و هر دومون استخون بندی ظریف ولی دخترم از نوزادی تا یکسالگی خیلی تپل بود یکدفه وزن اضاف نکرد تا قبلش دکترش هر دفه میگفت چه خوب وزن اضافه میکنه
2706