2737
2734
سلام دوستای خوبم می خواستم بپرسم کسی تو بیمارستان محب یاس زایمان طبیعی انجام داده؟ از نحوه برخورد کادر بیمارستان و رسیدگی شون و امکاناتشون راضی بودین؟ هزینه تون چقدر شد؟ هم بخش دولتی رو می خوام بدونم و هم بخش وی آی پی .
خدایا بهترین هایت را برامون مقدر کن.
مامان مریم سلام دکتر من خانم دکتر زهرا رضایی هستش، من که تا الان خیلی ازشون راضی هستم و خانومایی هم که پیشش زایمان کردن میگفتن دستش خیلی سبکه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

البته دکتر من علاوه بر محب یاس تو بیمارستان های خاتم الانبیا و ساسان و بهمن هم کار میکنه ولی هنوز نمیدونم کدوم بیمارستان رو انتخاب کنم، چون محب یاس نیمه خصوصیه و هزینه هاش کمتره می خواستم اول روی این بیمارستان تحقیق کنم.
2728
2738
سلام شهره جان خداروشکر که از دکترت راضی بودی، منم خیلی از خانم دکتر رضایی راضی هستم ، فقط الان مشکلم انتخاب بیمارستانه؛ دوست ندارم برخورد پرستاراش بد باشه یا اینکه تو بردن آوردن نوزاد برای شیر دادن سختگیری کنن، یا اینکه نذارن همراهت کنارت باشه. مخصوصا موقع زایمان آدم خودش به اندازه کافی درد داره اگه پرستارا بد اخلاق باشن و بد دهنی کنن دیگه غیر قابل تحمله!
نه خانم رضایی علاوه بر محب تو اون بیمارستان هایی که گفتم هم زایمان انجام میدن، خودم هفته پیش ازشون پرسیدم. بیمارستان محب یاس الان نیمه خصوصی شده، بعضی از بخش هاش دولتیه و بعضی از بخش هاش خصوصی.
2706